Команда учасників ІІІ етапу конкурсу-захисту

 

Команда учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України від Київської МАН

(сформована за рекомендацією журі ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту)

 

відділення мовознавства:

секція українська мова -  Стішов Василь Олександрович, учень 11 гімназії №290, тема роботи: «Сучасний український спортивний жаргон: лексика і фразеологія»;

- секція англійська мова - Мисливий Климентій Ігорович, учень 11 класу гімназії «Академія», тема роботи:«Мовно-стильові засоби конструювання гендеру в англомовному тексті»;

- секція французька мова - Вольська Анна Юріївна, учениця 11 класу спеціалізованої школи №49, тема роботи: «Заголовки в друкованих засобах масової інформації»;

- секція іспанська мова - Азіз Джан Марія Надимівна, учениця 11 класу спеціалізованої школи №64,  тема роботи: «Специфіка укладання тлумачного словника іспанської мови освітньої термінології в контексті уніфікації освітніх систем та Болонського процесу»;

- секція німецька мова - Холявицький Валентин Вікторович, учень 11 класу спеціалізованої школи №53, тема роботи: «Кельнський діалект у сучасній німецькій мові»;

- секція російська мова - Спіцина Валерія Ігорівна, учениця 11 класу гімназія №191 ім. П.Г. Тичини, тема роботи: «Предметні типи звертань у поезії С.О. Єсеніна і В.В. Маяковського: компаративний аналіз. Предметні типи звертань у ліриці С.О. Єсеніна та В.В. Маяковського: компаративний аналіз»

 

відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства:

- секція фольклористики -  Безвербний Богдан Петрович, учень 11 класу середньої загальноосвітньої школи №50, тема роботи: «Українська пісня у світі»;

секція літературної творчості - Стельмах В’ячеслав Володимирович, учень 11 класу спеціалізованої школи №246, тема роботи: «Дифірамби сонцю»;

- секція української літератури - Кірик Діана Ігорівна, учениця 11 класу гімназії «Ерудит», тема роботи: «Образи воїнів-антагоністів у романі «Чорна рада» Пантелеймона Куліша: вплив народнопоетичних традицій»;

секція мистецтвознавства - Гайдамаха Данило Дмитрович, учень 11 класу гімназія №315, тема роботи: «Музичне мистецтво в математичному розрізі»;

- секція зарубіжної літератури - Соломонюк Олексій Олександрович, учень 10 класу гімназії №290, тема роботи: «Стратегії репрезентації образу Джея Гетсбі у романі «Великий Гетсбі» Ф.С. Фіцжеральда та кіноадаптації Б. Лурмана»;

- секція російської літератури - Шейх Каріна Імран, учениця 10 класу спеціалізованої школи №135, тема роботи: «Міфопоетичні домінанти російської романтичної літератури ХІХ-ХХ ст. (на прикладі творчості М.В. Гоголя, К.Г. Паустовського, О.С. Гріна, М.О. Волошина)».

 

відділення філософії та суспільствознавства:

секція теології, релігієзнавства та історії релігії - Приходько Олександр Віталійович, учень 9 класу школи І-ІІІ ступенів №218, тема роботи: «Таїнство вінчання в православній сакраментології»

секція правознавства - Чупрій Діана Юріївна, учениця 11 класу ліцею «Еко» №198, тема роботи: «Невідворотність як принцип юридичної відповідальності: актуальні проблеми теорії та практики»;

секція соціології - Клименко Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу школи І-ІІІ ступенів №218, тема роботи: «Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації»;

- секція педагогіки - Москалик Михайло Вячеславович, учень 11 класу Київського військового ліцею імені Івана Богуна, тема роботи: «Використання козацької педагогіки у сучасній військовій освіті»;

секція журналістики - Андрющенко Софія-Соломія Олександрівна, учениця 11 класу Київського Палацу дітей та юнацтва, тема роботи: «Інтерактивне телебачення у контексті комунікативних маніпуляцій (на прикладі ток-шоу "Шустер лайф" та "3S.TV" та "Чорне дзеркало»;

 

відділення історії:

секція етнології - Довгорук Анна Геннадіївна, учениця 11 класу гімназії «Діалог», тема роботи: «Видозмінення весільного вбрання Слобідської України кінця ХІХ – початку ХХІ століття»; 

- секція історичного краєзнавства - Птіцина Інна Ігорівна, учениця 11 класу гімназії «Діалог», тема роботи:«Клим Чурюмов — український астроном з Києва   зі світовим ім’ям»;

секція археології - Кущева Анна Григорівна, учениця 11 класу загальнонавчального закладу ІІ-ІІІ ступенів №328, тема роботи: «Стародавній Вишгород – місто-супутник Києва»;

- секція всесвітньої історії - Чупрій Діана Юріївна, учениця 11 класу ліцею «Еко» №198, тема роботи:«Нафтовий чинник англо-російського суперництва в Персії (1901-1917)»;

- секція історії України - Щербатюк Олена Володимирівна, учениця 11 класу гімназії №257 «Синьоозерна», тема роботи: «Колективна біографія» козацько-гайдамацьких ватажків Правобережної України початку ХvІІІ ст.– 1769 року»

 

відділення наук про Землю

секція кліматології та метеорології - Цілик Анастасія Володимирівна, учениця  11 класу середньої загальноосвітньої школи №302, тема роботи: «Вплив метеорологічного обладнання аеродромів на регулярність польотів авіації в особливих погодних умовах на прикладі аеродромів «Бориспіль» та «Кіровоград»»;

- секція геології, геохімії та мінералогії - Акімова Діана Євгенівна, учениця 10 класу гімназії №32 «Успіх», тема роботи: «Вулканічні породи України та можливості їх вивчення в музеях міста Києва»;

- секція гідрології - Мальцева Анна Дмитрівна, учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи №166, тема роботи: «Гідрологічні аспекти охорони і захист об’єктів історико - архітектурних споруд на території Києво-Печерської Лаври»;

- секція географії та ландшафтознавства - Німчук Лілія Ігорівна, учениця 11 класу гімназії №59 імені О.М. Бойченка, тема роботи: «Суспільно-географічні аспекти функціонування великих промислових підприємств міста Києва».

 

відділення технічних наук:

секція авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніки -  Семерак Данило Остапович, учень 11 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер», тема роботи: «Індустріальний робот»;

- секція матеріалознавства - Волков Роман Вячеславович, учень 10 класу Технічного ліцею, тема роботи: «Дослідження механічних напружень в конструкціях з полімеру за допомогою оптично-поляризаційного методу»

- секція науково-технічної творчості та винахідництва  -  Жабура Яна Андріївна, учениця 11 класу Технічного ліцею НТУУ «КПІ імені І. Сікорського», тема роботи «Розширення технічних можливостей дельта-робота»;

- секція інформаційно-телекомунікаційні системи та технології  - Запарована Таїсія Вадимівна, учениця 9 класу гімназії «Академія», тема роботи: «Дослідження основних положень та принципів проведення радіорозвідки Wi Fi»;

- секція технологічні процеси та перспективні технології - Коваленко Данило Олексійович, учень 9 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ імені І. Сікорського», тема роботи: «Нове життя утилізованих шин: утилізація та переробка»;

- секція електроніка та приладобудування - Санжаровський Анатолій Ігорович, учень 11 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ імені І. Сікорського», тема роботи: «Розробка інтегрованої системи «Безпечний дім»
на платформі Raspberry Pi»;

- секція  екологічно безпечні технології та ресурсозбереження - Кравчук Аркадій Андрійович, учень 11 класу спеціалізованої школи №76 ім. О. Гончара, тема роботи: «Електромеханічна система мікроавтобусу з акумуляторно‒суперконденсаторним живленням».

 

відділення комп’ютерних наук:

- секція Internet-технології, мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм - Тищенко Євгенія Олександрівна, учениця 11 класу Київської інженерної гімназії, тема роботи: «Інтелектуальна технологія безконфліктного управління формацій безпілотних літальних апаратів (на прикладі моніторингу лісів Карпатських гір)»;

- секція інформаційних систем, бази даних та системи штучного інтелекту - Семенко Каріна Миколаївна, учениця 11 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ імені І. Сікорського», тема роботи: «Виявлення популярного контенту у соціальних мережах»;

- секція безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем - Ставінський Андрій Борисович, учень 11 класу гімназії №178, тема роботи: «Дослідження методу ідентифікації користувача за допомогою цифрового відбитка»;

- секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм- Точаненко Владислав Володимирович, учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка, тема роботи: «Розробка навчального середовища для самостійного опанування програмування на прикладі мови програмування С++»;

- секція технології програмування - Тарканій Анастасія Олегівна, учениця 11 класу ЗНЗ «Школа екстернів», тема роботи: «Розробка програмного забезпечення для аналізу зображень засобами мови Python»;

- секція комп’ютерних систем та мережі  - Санжаровський Анатолій Ігорович, учень 11 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ імені І. Сікорського», тема роботи: «Розробка програмного забезпечення системи «Безпечний дім» на платформі Raspberry Pi»

 

відділення математики

секція математики - Козачок Олександра Ярославівна, учениця 11 класу спеціалізованої школи №112 імені Т. Шевченка з поглибленим вивчення іноземних мов, тема роботи: «Діофантові рівняння: основні методи розв’язання та практичні застосування»

- секція математичне моделювання - Козак Артем Володимирович, учень 11 класу гімназії №283, тема роботи: «Математичне моделювання деформації кручення правильних призм»;

- секція прикладної математики - Биховець Юлія Юріївна, учениця 11 класу Русанівського ліцею, тема роботи: «Застосування проективної геометрії при розв’язанні планіметричних задач».

 

відділення фізики і астрономії:

секція експериментальної фізики -  Кулик  Олексій Вікторович, учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, тема роботи: «Дослідження умов плавання краплі»;

- секція астрономії та астрофізики - Рудомінський Михайло Вікторович, учень 11 класу ЦНТТМ «СФЕРА», тема роботи: «Залежність радіуса нейтронної зорі від її маси»;

- секція теоретичної фізики - Совайло Кирило Анатолійович, учень 11 класу Технічного ліцею НТУУ «КПІ імені І. Сікорського», тема роботи «Термоелектричні ефекти та їх дослідження на основі елементу Пельтьє»;

секція аерофізики та космічних дослідженнь - Березовська Дарія Андріївна, учениця 10 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер», тема роботи: «Сонячні годинники: від прадавніх до сучасних»;

відділення економіки:

секція економічної теорії та історії економічної думки - Гордійко Катерина Сергіївна, учениця 11 класу Фінансового ліцею, тема роботи: «Конкурентоспроможність ринку робочої сили України як фактор конкурентоспроможності національної економіки»;

секція мікроекономіка та макроекономіка - Даценко Анастасія Валеріївна, учениця 11 класу ліцею «Наукова зміна», тема роботи: «Малий бізнес в Україні»;

- секція фінанси, грошовий обіг і кредит- Ялова Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Фінансового ліцею, тема роботи: «Антиінфляційна монетарна політика в Україні»

 

відділення хімії та біології:

секція психології - Носовська Ольга Юріївна, учениця 10 класу школи I-IIIступенів №132, тема роботи: «Дослідження впливу самооцінки на формування емоційної сфери у підлітків»;

- секція хімії - Верховецька Вікторія Вікторівна, учениця 11 класу гімназії міжнародних відносин №323, тема роботи: «Синтез нових лікарських засобів на основі каркасних сполук»;

- секція медицини - Толокнєєв Артур Едуардович, учень 11 класу Кловського ліцею №77, тема роботи: «Дофамін як причина портальної гіпертензії у ссавців. Методи ліквідації дофамін-індукованої портальної гіпертензії»

- секція загальної біології - Качковська Анна Валеріївна, учениця 11 класу школи І-ІІІ ступенів №190, тема роботи: «Гістофізіологічне дослідження епіфіза за умов впливу кісспептину та наносрібла»;

- секція біології людини -  Бутенко Євген Сергійович, учень 11 класу середньої загальноосвітньої школи №9, тема роботи: «Розробка способу ранньої діагностики лейкемії і критеріїв оцінки успішності результатів її лікування»;

секція валеології - Безбах Дар’я Дмитрівна, учениця 11 класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, тема роботи: «Дослідження  стану голосу в учнів старших класів в залежності від голосового навантаження»;

секція ветеринарії та зоотехнії- Величко Владислав Сергійович, учень 11 класу середньої загальноосвітньої школи №269, тема роботи: «Метод отримання первинного матеріалу, культури стовбурових клітин з підшкірної жирової тканини  коня та її кріоконсервування».

 

відділення екології та аграрних наук:

- секція зоології, ботаніки - Хрущова Ірина Олексіївна, учениця 11 класу гімназії  №59 імені О.М. Бойченка, тема роботи: «Вивчення енергозалежної акумуляції Са2+ в ізольованих везикулах плазматичної мембрани коренів проростків кукурудзи за допомогою зонда Fluo-4 AM»»

секція охорони довкілля та раціонального природокористування - Дорощук Єлизавета Вікторівна, учениця групи 2ЛН 3 курсу Першого київського медичного коледжу, тема роботи: «Раціональне використання нанокремнію, як фітостимулюючого та антибактеріального засобу»;

секція екології - Алєксєєнко Анастасія Дмитрівна, учениця 11 класу Медичної гімназії №33, тема роботи: «Забрудненість радіонуклідами Цезію рекреаційних зон міста Києва»;

секція лісознавства - Стегнєй Олена Анатоліївна, учениця 11 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер», тема роботи: «Індикація стану забруднення повітря міста Києва за допомогою Pinus sylvestris L.»

секція селекції та генетики - Ісакова Влада Глібівна, учениця 10 класу гімназії № 109 ім. Т. Г. Шевченка, тема роботи: «Клітинна селекція рослин бамії Abelmoschus esculentus L. на стійкість до сольового стресу»
секція агрономії - Поступайло Павло Ярославович, учень 11 класу середньої загальноосвітньої школи №126, тема роботи: «Гідролітична активність Ca2+-АТФ плазматичної мембрани клітин проростків кукурудзи за умов засолення та при дії синтетичних препаратів».

Фотогалерея

foto
Презентація збірки «ЖИТИ ДАЛІ»
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН