Попередні результати ІІ (міського) етапу Конкурсу - захисту

 

Відділення математики

11 клас (розміщено на сайті 13 лютого)

10 клас  (розміщено на сайті 15 лютого)

8-9 клас (розміщено на сайті 19 лютого)

"Прикладна математика" 8-9 класи (розміщено на сайті 25 лютого)

"Математичне моделювання" 9 клас (розміщено на сайті 25 лютого)

Віділення комп`ютерних наук

"Комп`ютерні системи та мережі" (розміщено на сайті 18 лютого)

"Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту" (розміщено на сайті 18 лютого)

"Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем" (розміщено на сайті 18 лютого)

"Internet-технології та WEB-дизайн" (розміщено на сайті 18 лютого)

"Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми" (розміщено на сайті 18 лютого)

"Технології програмування" (розміщено на сайті 18 лютого)

Відділення іноземної філології та зарубіжної літератури

"Французька мова" (розміщено на сайті 18 лютого)

"Німецької мови" (розміщено на сайті 20 лютого)

"Польська мова" (розміщено на сайті 25 лютого)

"Англійська мова" 11 клас (розміщено на сайті 25 лютого)

"Зарубіжна література" 8 клас (розміщено на сайті 25 лютого)

"Зарубіжна література" 9 клас (розміщено на сайті 25 лютого)

"Зарубіжна література" 10 клас (розміщено на сайті 25 лютого)

"Зарубіжна література" 11 клас  (розміщено на сайті 25 лютого)

"Англійська мова" 8-9 клас (розміщено на сайті 26 лютого)

"Англійська мова" 10 клас (розміщено на сайті 26 лютого)

"Італійська мова" (розміщено на сайті 27 лютого)

Відділення історії 

"Етнологія" (розміщено на сайти 20 лютого)

"Етнологія" 10-11 класи (розміщено на сайті 25 лютого)

Відділення філософія та суспільствознавство

"Соціологія" (розміщено на сайті 25 лютого)

"Правознавство" 9 клас  (розміщено на сайті 25 лютого)

"Філософія" (розміщено на сайті 25 лютого)

"Теологія, релігієзнавство та іторія релігії" (розміщено на сайті 25 лютого)

"Правознавство" 10 клас (розміщено на сайті 25 лютого)

"Правознавство" 11 клас (розміщено на сайті 25 лютого)

"Педагогіка" (розміщено на сайті 28 лютого)

Відділення технічних наук

"Технічні науки"  (розміщено на сайті 25 лютого)

Відділення фізики та астрономії

"Оптика та лазерна фізика" 8-9 класи 

 (розміщено на сайті 25 лютого)

"Аерофізика та космічні дослідження" 9 клас

(розміщено на сайті 25 лютого)

"Аерофізика та космічні дослідження" 10 клас (розміщено на сайті 25 лютого)

"Експериментальна фізика" 10 клас (розміщено на сайті 25 лютого)

"Аcтрономія та астрофізика" 11 клас (розміщено на сайті 25 лютого)

"11 клас (усі секції відділення)" (розміщено на сайті 25 лютого)

Відділення економіки

"9-11 класи (усі секції відділення)" (розміщено на сайті 26 лютого)

Фотогалерея

foto
Настановча сесія у новому форматі від Киівськоі МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН