Вікторія Шолойко

Повернутись

 

 

Вікторія – член секції економічної теорії та історії економічної думки відділення економіки Київської МАН. Неодноразово була учасницею та призером різноманітних олімпіад. Зокрема, здобула:

  • диплом ІІІ ступеня олімпіади з економіки (ІІІ етап) у 2010 році;
  • диплом ІІІ ступеня олімпіади з економіки (ІІІ етап) у 2011 році.

До сфер інтересів Вікторії належать: економіка, екологія, туризм та музика. Дівчина вільно володіє англійською. Мріє здобути освіту у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У 2012 році Вікторія представила на розгляд членів журі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук України роботу на тему «Наукова спадщина Сергія Подолинського у контексті розвитку економічної теорії». Свій вибір цього напрямку наукового дослідження дівчина пояснила тим, що у такий спосіб вона готується до майбутньої професії.

Висновки до науково-дослідницької роботи

«Наукова спадщина Сергія Подолинського у контексті розвитку економічної теорії»:

Сергій Андрійович Подолинський зробив величезний внесок у розвиток новаторського економічного вчення, а його наукова спадщина є надзвичайно актуальною для України та світу в умовах сьогодення.

Він спробував пояснити економічні процеси з точки зору природничих наук, що вилилося у створення роботи «Праця людини та її відношення до розподілу енергії». Авторрозкрив енергетичні відмінності органічної та неорганічної природи, проаналізував співвідношення, що існує між працею людини і розподілом енергії на поверхні Землі, подав нове природничо-наукове визначення праці. Вчений показав, що нагромадження енергії на земній поверхні можливе завдяки усвідомленій і корисній праці. Учений аргументував, що корисною можна вважати лише ту працю, результатом якої є збільшення енергетичного бюджету Землі, при цьому виокремив два види праці: ту, що забезпечує нагромадження енергії безпосередньо, і ту, що сприяє цьому опосередковано, вберігаючи енергію від розсіювання. Разом з тим вчений зробив застереження про те, що людина своєю працею не створює ні матерії, ні енергії, і це є концептуальною сутністю започаткованої С.А. Подолинським парадигми.

Актуальними його праці є також тому, що містять чіткий план організації українського господарства, можливість розвиватися за рахунок практично необмежених ресурсів – сонячної енергії, яка може примножуватися людською працею. Він не лише довів можливість такого розвитку, а й підтвердив, що саме для України цей шлях буде найвигіднішим і найправильнішим.

Меморіальна дошка в Новомиргороді

 

 

Фотогалерея

foto
Настановча сесія у новому форматі від Киівськоі МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН