Лозко Юлія Сергіївна

Повернутись

З юних років Юлія зацікавилася проблемою нейротоксичності наноматеріалів. Власні експериментальні роботи дівчина сумлінно виконувала на кафедрі гістології та ембріології НМУ імені О.О. Богомольця, на базі якої організовано засідання та заняття секції загальної біології та біології людини Київської МАН та гуртка обдарованих учнів – майбутніх абітурієнтів НМУ. Була постійним слухачем лекторію «Передові рубежі біології», долучалася до роботи з вивчення наноматеріалів відділу фотохімії Інституту фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАНУ. Окрім секції загальної біології та біології людини, також два роки поспіль відвідувала заняття секції екології та хімії довкілля Київської МАН; активно працювала у напрямку підготовки до Всеукраїнських учнівських олімпіад різних рівнів з біології та хімії.

На сьогодні сферою наукових інтересів Юлії є проблема токсичності наночастинок золота та срібла, можливості зниження токсичних властивостей деяких наноматеріалів з метою розробки методів фармакокорекції порушень, які можуть бути спричинені наночастинками. Наразі Юлія, вже як студентка, продовжує свою роботу у студентському гуртку кафедрі гістології та ембріології НМУ імені О.О. Богомольця. Завдяки своїм грунтовним хіміко-біологічним знанням, креативним здібностям, наполегливості, старанності вона виконала низку робіт, які були представлені на регіональних та всеукраїнських конкурсах та були відмічені грамотами і дипломами. Має друковані праці.

2015 р. Юлія Лозко посіла ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ одразу у двох секціях – біології людини та екології. Нагороджена грамотою Президії Національної академії наук України та Департаменту освіти та науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за високі досягнення у науково-дослідницькій діяльності та успішний виступ на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Лозко Ю.С. також посіла І місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Загальна біологія та біологія людини» (2015 р.), І місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Екологія» (2015 р.), III місце на II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Хімія довкілля» (2015 р.); III місце на IIІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2015 р.); I місце на I етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН «Дослідник» у секції «Валеологія» (2015р.), І місце на II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2015 р.), І місце на II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2014 р.).

Юлія досконало володіє кількома іноземними мовами, що дозволило їй чудово скласти такі міжнародні іспити, як TOEFLта IELTS, мріє стати лікарем і долучитися до сучасних наукових досліджень у галузі наноматеріалів, які б дали змогу покращити якість життя людини, зробити довкілля більш безпечним.

Враховуючи Юлині досягнення на всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ, а також знання іноземних мов, міжнародний відділ МАНУ восени 2015 р. запросив її на стажування у науковій лабораторії для молодих науковців Xlab(Німеччина), яке вона з успіхом пройшла.

Наразі Ю.С. Лозко продовжує співпрацювати з колективом секції загальної біології та біології людини відділення хімії та біології Київської МАН, де влаштовує лекторії та практичні заняття для юних науковців.

Фотогалерея

foto
Настановча сесія у новому форматі від Киівськоі МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН