Командіна Євгенія Олександрівна

Повернутись

 Ще у 9 класі дівчина зацікавилася проблемою ембріо- та нейротоксичності наноматеріалів. Власні експериментальні роботи Євгенія Командінастаранно виконувалана кафедрі гістології та ембріології НМУ імені О.О. Богомольця, на базі якої організованозасідання та заняття секції загальної біології та біології людиниКиївської МАН та гуртка обдарованих учнів – майбутніх абітурієнтів НМУ.Була постійним слухачем лекторію «Передові рубежі біології», долучалася до роботи з вивчення наноматеріалів у відділі фотохімії Інституту фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАНУ.

Слід відзначити, що Євгенія має вагомі спортивні досягення і є майстром спорту з фігурного катання.

На сьогодні сферою наукових інтересів Євгенії є можливості зниження токсичних властивостей деяких наноматеріалів з метою їх гігієнічного регламентування та розробка методів профілактики порушень, які можуть бути спричинені наночастинками благородних та важких металів. Наразі Євгенія, вже як студентка, продовжує свою роботу у студентському гуртку при кафедрі гістології та ембріології НМУ імені О.О. Богомольця. Завдяки своїм грунтовним хіміко-біологічним знанням, креативним здібностям, наполегливості, старанності вона виконала низку робіт, які були представлені на регіональних та всеукраїнських конкурсах та були відмічені грамотами і дипломами. Має друковані праці.

2015 р. Євгенія Командіна посіла ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН у секції загальної біології. Нагороджена грамотою Президії Національної академії наук України та Департаменту освіти та науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за високі досягнення у науково-дослідницькій діяльності та успішний виступ на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Командіна Є.О. також посіла I місце на II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Загальна біологія та біологія людини» (2015 р.); III  місце на II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Хімія довкілля» (2015 р.); II місце у III етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2015 р.); II місце на II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у секції «Загальна біологія та біологія людини» (2014 р.); I місце на I етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН «Дослідник» у секції «Загальна біологія та біологія людини» (2015р.); І місце на II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2014 р.).Наразі Є.О. Командіна продовжує співпрацювати з колективом секції загальної біології та біології людини відділення хімії та біології Київської МАН, де влаштовує лекторії та практичні заняття для юних науковців. Євгенія користується неабиякою повагою і авторитетом серед учнівського та викладацького складу, членів колективів позашкільних закладів освіти наукового спрямування. Дівчина мріє стати хорошим лікарем, долучитися до сучасних наукових досліджень, які б дали змогу людству покращити якість життя людини, умови її праці та відпочинку, зробити довкілля більш безпечним.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН