КЛИМЕНКО ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Повернутись

Випускниця відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН. 

Наразі Вікторія опановує спеціальність «Видавнича справа та редагування», вона є студенткою І курсу факультету журналістики  Київського університету імені Бориса Грінченка. Молода дослідниця пройшла достатньо тривалий і насичений шлях задля досягнення своїх цілей.

«У дитинстві кожна дівчинка мріє про великий замок та принца на білому коні. Та ці бажання я не можу віднести до самої себе, тому що завжди мріяла допомагати іншим людям. З дитинства я була цілеспрямованою дівчинкою, йшла до своєї мети, не здаючись. Це допомагало мені знаходити своє місце у суспільстві».
У 14 років Вікторія Клименко стала волонтером і зрозуміла, що саме на взаємодопомозі будується щасливе майбутнє нашої країни. Дівчину розчулило те, як живуть і навчаються діти з особливими потребами, тому вона взяла участь у пілотному конкурсі «Омбудсмен» Деснянського району міста Києва, на якому посіла 1-ше місце. Ще зовсім юна дослідниця не побоялася висвітлити гострі обставини існування дітей із психофізичними вадами та один із чинників вирішення проблем їхньої життєдіяльності – інклюзивне навчання.
Та якщо участь в «Омбудсмені» передбачала лише поверховий розгляд проблеми соціалізації дітей з обмеженими можливостями у суспільстві, то саме під час своєї наукової діяльності спільно з Київською Малою академією наук Вікторія Клименко занурилася  у цю тему та розглянула її у ширшому діапазоні. Дівчина пройшла всі три етапи конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ та посіла ІІІ місце на всеукраїнському рівні.
«Мала академія наук навчила мене досліджувати глобальні проблеми суспільного життя та сприяла розвитку моєї особистості. Зустрічі з цікавими,  успішними людьми та участь у наукових конференціях, семінарах підштовхнули мене до самовдосконалення та рішучих дій».
Після написання МАНівської роботи на тему «Інклюзивна освіта як спосіб соціалізації дітей з особливими потребами в суспільстві» Віка захотіла стати на шлях допомоги дітям з обмеженнями у розвитку. Тому рішуче проявила ініціативу стати учасницею Всеукраїнської школи громадської та волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін», яка була створена Малою академією наук, Благодійною фундацією «Діти надії», Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках» та Центром політичних студій та аналітики.
«Ця школа допомогла мені зрозуміти, що таке самостійне життя та як правильно формувати себе та своє майбутнє. Я отримала величезний досвід у реалізації своїх планів та протягом 2016 року змогла разом зі своїм навчальним закладом втілити проект «Інклюзивна освіта» в життя мого навчального закладу. Тож тепер у школі № 218 відкрито формується інклюзивна форма навчання, а на її території побудований пандус».
Великий та різноманітний світ Київської Малої академії наук відкрив для Вікторії безмежні можливості. Вона взяла участь у Київському фестивалі стартапів «Class idea» 2017 року із проектом «Соціалізація та виховання духовності в учнів з обмеженими можливостями на традиціях українського народу», де посіла перше місце і була нагороджена дипломом Департаменту освіти. Вікторія Клименко також виступила з доповіддю на міжнародній конференції «Наука і молодь», яка відбувалася у столиці Білорусії – Мінську --  з 7 по 11 листопада, нагороджена дипломом та сертифікатом Міського державного обласного ліцею м. Мінська за один з найкращих виступів.
«Велика сім’я МАН підштовхнула мене до змін, яких потребує наша держава та суспільство. Я почала створювати власні проекти, щоб довести собі та всім, хто мене оточує, що в добрих справах немає обмежень та вікових рамок. Щоб разом будувати сильну та переконливу державу, яка сформована на гідному, толерантному суспільстві, я надалі хочу підтримувати свою діяльність та розвиватися у різних напрямках. Допомога – поняття  безмежне, тож на мене чекає ще багато відкриттів та нових досягнень. Все починається з нас. Змінюючи та удосконалюючи себе, ми змінюємо цей світ, робимо його прогресивнішим та успішнішим!»
На сьогодні Вікторія Олександрівна Клименко – успішна студентка, яка розвивається у різних напрямках та мріє стати професійним журналістом. Вона багато працює над собою та планами на майбутнє. Дівчина переконана в тому, що кожен повинен впевненими кроками йти до своєї мрії, не боятися перешкод і вірити у себе. Саме на цих принципах і будується щасливе життя.

Нагороди, відзнаки, членства та конференції

(Районні):

1) будучи ученицею 8 класу, посіла І місце на районному етапі конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт МАНУ, де представляла тему «Жінка в давньоруському суспільстві»; нагороджена дипломом Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (27.05.15);
2) учасник пілотного конкурсу «Омбудсмен» в номінації «Інформаційний простір і діти» Деснянського району міста Києва, посіла І місце (8 грудня 2015 рік); нагороджена грамотою Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації;
3) переможниця районної олімпіади з зарубіжної літератури, української мови та української літератури 2016 року;
4) переможниця І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  МАНУ (15.12. 2015 рік);
5)  ІІ місце на ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  МАНУ ( 20.12.2016).

(Міські):

1) посіла ІІІ місце на ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  МАНУ ; нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), 18.03.2016;
2) взяла участь у проведенні навчально-пізнавальної гри «Світ навколо тебе» в рамках «Школи юного науковця», де була нагороджена дипломом Київської МАН за творчість та креативність (8.12.2016 рік);
3) посіла І місце на міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  МАНУ (09.04.17);
4) посіла І місце на Київському фестивалі стартапів «Сlass іdея». Нагороджена подякою Департаменту освіти (20.04.2017).

(Всеукраїнські):
1) учасниця Всеукраїнської школи громадської та волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін», яка була створена Малою академією наук, Благодійною фундацією «Діти надії», Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках» та Центром політичних студій та аналітики. Отримала сертифікат про закінчення трьох етапів школи: «Цінності у світі можливостей», 10-16 квітня 2016 р., «Мистецтво змін», 15-21 травня 2016 рік, етап «Від локального до глобального», 16-22 жовтня 2016 рік;
2) посіла ІІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у секції соціології (31.03.2017).

Участь у наукових конференціях

1) учасниця міської конференції «Михайло Грушевський: минуле і сьогочасне»;
2) учасниця міської конференції «Екологічні проблеми та правові аспекти»;
3) учасниця наукової конференції «Щорічні соціофілософські читання. Суспільство. Право. Мораль», нагороджена дипломом Київської Малої академії наук учнівської молоді;
4) виступила з доповіддю на міжнародній конференції «Наука і молодь», яка відбувалася у столиці Білорусії Мінську з 7 по 11 листопада, нагороджена дипломом та сертифікатом Мінського державного обласного ліцею м. Мінська за один з найкращих виступів.

Список публікацій:

1) відеоматеріал на каналі UAtv «Інклюзивна освіта»
https://www.youtube.com/watch?v=1e86I9suISs
2) публікація в журналі «AGENTY ZMIN» м. Київ - 2016 рік.

Фотогалерея

foto
Настановча сесія у новому форматі від Киівськоі МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН