ГОЛУБЄВА ЕМІЛІ

Повернутись

Пошуковець з секції «Соціологія» відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН, студентка ІІ курсу за спеціальністю «Фінанси  та кредит з поглибленим знанням англійської мови» Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК»

В еру швидких цифрових технологій та глобалізації ключовим завданням педагогів, наставників, освітянської спільноти є формування такої свідомості у молоді, з якою вона була б здатною створювати своє майбутнє та майбутнє країн, розуміючи світ, причинно-наслідкові зв’язки впливу політик різних країн на розвиток своєї країни та інтеграційні процеси глобалізованого світу.
Безперечно, одна з таких молодих інтелектуалів – Емілі Голубєва. У 2017 році школярка пробує себе на науковій ниві – пише свою першу науково-дослідницьку роботу. Перші здобутки стають поштовхом до вивчення питань процесів глобалізації та аспектів, які можуть допомогти українським школярам стати частиною реального світу. Які інструменти при цьому можна використовувати і як досягти максимального результату? Як це працює в інших країнах, які потужності використовуються та які виклики постають? Ось лише деякі з питань, що їх ставила перед собою дослідниця.
У процесі аналітичного пошуку Емілі занурилася у вивчення питань впливу політики країн на освітній, суспільний та економічний стан на рівні макроекономічних та макрополітичних процесів.
Зрештою напрацювання втілились у написання робіт за трьома напрямами:
• секція «Соціологія», тема «Інтеграція України у глобальну соціально-економічну систему» – ІІ місце на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018 році;
• секція «Всесвітня історія», тема «Зміна політичної карти світу внаслідок «холодної війни» 1945-1991 років» – ІІІ місце на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018 році;
• секція «Економічна теорія та історія економічної думки», тема «Економічні наслідки політики держав учасників «холодної війни» в період 1945-1991 років» – ІІІ місце на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018 році.
У своїх роботах Емілі працювала з великими масивами даних щодо ВВП країн світу, витрат на озброєння країн світу за період більше ніж 60 років і намагалась зробити висновки щодо сьогоднішніх проблем в Україні на основі досвіду більше ніж 100 країн світу.
Емілі з дитинства вивчає іноземні мови, добре володіє англійською. З 2016 року навчається дистанційно в канадській середній школі штату Онтаріо, де серед інших предметів вивчає політологію, міжнародну економіку, бізнес, англійську літературу, а ще математику та фізику. І у своїй роботі сформулювала доступний алгоритм для українських дітей, щоби стати частиною сучасного, розвинутого світу, отримати доступ до прогресивних навчальних практик через можливості дистанційної освіти.
До сфер її інтересів належать: молодіжна участь у державному управлінні, психологія, музика, спорт та бальні танці, фотографія, подорожі, кінематографія та кінокритика, література.
З 2018 року Емілі є членом Молодіжної контактної групи Координатора проектів ОБСЕ, де разом з однодумцями працює над покращенням якості життя молоді в Україні.
На наш погляд, головна характерна риса Емілі у тому, що юна дослідниця намагається не просто зрозуміти, як побудовано світ та знайти інструменти його покращення, а й ділиться своїми здобутками та напрацюваннями з однолітками.
 

Фотогалерея

foto
Настановча сесія у новому форматі від Киівськоі МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН