Дар’я Розумна

Повернутись

 

 

Дар’я – член секції фінансів, грошового обігу та кредиту відділення економіки Київської МАН. Неодноразово була учасницею та призером різноманітних конкурсів, зокрема посіла:

  • І місце на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук України (відділення економіки) у 2010 році;
  • ІІІ місце на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук України (відділення економіки) у 2011 році;
  • ІІІ місце на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук України (українська мова) у 2011 році.

До сфер інтересів Дар’ї належать подорожі, музика та спорт, вивчення англійської, німецької та іспанської. Мріє здобути економічну освіту у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У 2012 році Дар’я представила на розгляд членів журі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук України роботу на тему: «Сучасні тенденції розвитку ринку карткових платіжних інструментів в Україні». Свій вибір напрямку наукового дослідження вона пояснює так: «Паперові гроші поступово витіснять електронні».

Висновки до науково-дослідницької роботи на тему

«Сучасні тенденції розвитку ринку карткових платіжних інструментів в Україні»:

У сучасній фінансовій системі електронні гроші – найбільш прогресивний, економічний і зручний носій грошових функцій. Банківська пластикова картка – це інструмент безготівкових розрахунків і засіб одержання кредиту. Переваги, пов'язані з упровадженням пластикових карток на українському ринку, очевидні.

Основні привабливі риси карток для їх власників полягають у тому, що клієнт одержує перевагу в зручності користування, а при здійсненні платежу заощаджує час; одержує можливість оплатити товари і послуги у кредит, можливість автоматичного одержання кредиту, проведення безготівкових платежів, зняття готівки, управління рахунком через автоматичні пристрої, оперування коштами за кордоном, а також не вказувати в митній декларації кошти, що знаходяться на картці, мати пільги при бронюванні місць у готелях, при замовленні авіаквитків тощо.

 

 

Фотогалерея

foto
Настановча сесія у новому форматі від Киівськоі МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН