АБРАМОВИЧ КСЕНІЯ

Повернутись

Учениця 11 класу спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 м. Києва, дійсний член МАН, відділення філософії та суспільствознавства, секція «Соціологія».

Ксенія – голова Конгресу юних посланців миру. Дівчина має стійку життєву позицію – всі конфлікти мають вирішуватися мирно. Громадські рухи у наш час роблять вагомий внесок у державотворення. Тому справу боротьби за мир Ксенія прагне спрямувати у фахове русло і вступити до Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Мова розумної, виваженої дипломатії більш переконлива і зрозуміла людям в усьому світі, ніж мова насилля і гармат.
До сфер інтересів Ксенії входять книжки, вивчення мов, музика, гра на фортепіано, співи. Вона успішно закінчила музичну школу за класом фортепіано. Добре володіє англійською та польською мовами.
Наша вихованка має сертифікат учасника тренінгу «Навчання шкільних омбудсменів», організованого та проведеного у межах проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Удосконалення юридичної освіти та освіти з прав людини» у співпраці з офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини; має дипломи «Модель ООН (2016, 2017 рр.); має сертифікати «Школи майбутнього дипломата» Університету «КРОК»; була учасницею та волонтером «Арсеналу ідей», М18 та ін..
Ксенію цікавить широке коло питань. Зокрема, проблематика екоставлення до зовнішнього світу, екосвідомості, ековиховання. З роботою на тему «Дослідження рівня pH атмосферних опадів після пожеж на Київщині» дівчина посіла I місце на районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ 2016 р.. Робота виконувалася на базі гідрохімічної лабораторії Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС України та НАН України.
Ксенія також переймається чистотою української мови – з роботою  на тему «Місце і роль неологізмів іншомовного походження у сучасній українській мові» посіла III місце на міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ (2017 р.).
У 2018 р. Ксенія досліджує демографію м. Києва і посідає III місце на міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ з роботою на тему «Демографічні проблеми великого міста (на прикладі Києва)».
Весь цей час Ксенія – активний учасник громадського руху «Діти – посли миру». Її діяльність увійшла в основу роботи з соціології «Громадський рух «Діти – посли миру» як один з чинників формування особистості» (III місце на міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ 2018 р.).
Крім того, талановита дослідниця неодноразово була учасницею та призером різноманітних конкурсів та олімпіад. У 2017-2018 н. р. вона – Учениця Року спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва. 

Фотогалерея

foto
Настановча сесія у новому форматі від Киівськоі МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН