Хромець Віталій Леонідович

Повернутись

Керівник секції релігієзнавства відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук учнівської молоді, докторант кафедри культурології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, викладач кафедри богослов’я Київської духовної академії і семінарії, керівник Науково-навчального центру «Інститут богословських студій Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Народився 13 серпня 1979 р. у м. Потсдам, Німеччина. 

У 1999 році отримав атестат про повну загальну середню освіту. З 1999 по 2004 рік навчався на філософському факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (відділення релігієзнавства). З 2004 по 2007 рік – аспірант кафедри релігієзнавства КНУ імені Тараса Шевченка. 27 грудня 2007 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук за спеціальністю 09.00.11 – «Релігієзнавство». З 1 жовтня 2007 року і до теперішнього часу працює на кафедрі культурології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова: з 1 жовтня 2007 року на посаді викладача, з 1 вересня 2008 − року переведений на посаду старшого викладача, а з 1 вересня 2009 року – на посаду доцента. З 1 жовтня 2008 до 31 жовтня 2013 року працював на посаді заступника директора з соціально-виховної роботи Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. З 1 січня 2009 року до 31 жовтня 2013 року обіймав посаду заступника завідувача кафедри культурології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. З 1 жовтня 2013 року і до цього часу є докторантом кафедри культурології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. З 1 вересня 2011 року і до цього часу є викладачем кафедри богослов’я Київської духовної академії і семінарії. З 1 жовтня 2014 року і до цього часу є керівником Науково-навчального центру «Інститут богословських студій Національного університету «Києво-Могилянська академія». З 2004 року і до цього часу є членом Молодіжної громадської організації «Молодіжна асоціація релігієзнавців»З листопада 2014 року і до цього часу є членом робочої групи Міністерства освіти і науки України по розробці підзаконних актів з процедури державного визнання документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання видані вищими духовними навчальними закладами.

З 1 вересня 2014 року є керівником секції релігієзнавства відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук учнівської молоді.

Сфера наукових інтересів: релігійна освіта, теологічна освіта, соціологія релігії, феноменологія релігії, теорія та методологія релігієзнавства.

Хромець В.Л. є автором більше 40 наукових та навчально-методичних праць.

Фотогалерея

foto
Розпочала роботу Лабораторія лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН