ХI Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених «Електроніка-2018»

prev next

3-5 квітня на базі факультету електроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася ХI Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених віком від 16 до 35 років.

Співорганізаторами конференції виступили:  факультет електроніки НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»;   Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді»;  громадська організація «Пані Наука».

Метою проведення конференції є залучення студентів, аспірантів та молодих вчених до активного діалогу в галузі електроніки, обговорення теоретичних та практичних наукових розробок, висвітлення досягнень молодих науковців, обмін досвідом та отримання навиків ведення наукових дискусій. У рамках конференції здійснюють роботу 8 наукових секцій, спрямованість яких відповідає основним напрямам підготовки фахівців на кафедрах факультету електроніки університету, зокрема електронні прилади та пристрої; телекомунікаційні, аудіовізуальні технології та системи; конструювання електронно-обчислювальної апаратури; фізична та біометрична електроніка; мікро- та наноелектроніка; акустика та інші. Усі подані та особисто представлені статті після проведення конференції публікуються у збірнику праць «Електроніка-2018».

На урочистому відкритті вітальне слово виголосила директор КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» Ірина Поліщук, яка відмітила важливість підтримки талановитої молоді, без чого не можливий розвиток сучасної вітчизняної науки, та відповідно, суспільства в цілому.

Вперше учасником науково-практичної конференції став вихованець відділення технічних наук Київської Малої академії наук учнівської молоді  Єгор Городжапереможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Електроніка та приладобудування», учень 9 класу гімназії № 178 Солом’янського району.

Талановитий юнак зареєструвався у науковій секції «Перетворювальна та мікропроцесорна техніка» і виступив з доповіддю на тему «Розробка лабораторного зразка приладу для контролю стану повітря у навчальних приміщеннях». Молоді науковці привітно зустріли доповідача, уважно заслухали результати дослідження, не залишили без додаткових запитань та активної наукової дискусії, у ході якої Єгор отримав важливий для нього досвід.

Ми впевнені, що талановиті учні 9-11 класів навчальних закладів столиці з великим задоволенням приєднаються до науково-технічної конференції «Електроніка» в наступні роки.

Відділення технічних наук Київської МАН бажає вам успіхів у наукових дослідженнях та експериментах!

Фотогалерея

foto
Розпочала роботу Лабораторія лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН