Занурення у бізнес компанії “ІT-Інтегратор” у рамках Національного Дня дівчат в технологіях

prev next

8 жовтня відділення економіки Київської МАН у рамках події організувало екскурсію для групи дівчат, учениць 9-10 класів Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ», у компанію “ІT-Інтегратор”, яка посідає перше місце в рейтингу 500 найбільших українських компаній за останньою версією ділового видання "Топ100. Рейтинги найбільших" в категорії "Інтегратори". У ній працює близько 300 співробітників, 24% з яких жінки. Захід відбувся у рамках проектів Київської МАН: «Занурення у бізнес» та «Економісти без меж».

Компанія «IT-Інтегратор» підготувала для юних дівчат-науковців надзвичайно змістовну, цікаву та насичену тригодинну програму, аби залучити їх до STEM-професій. Знайомство з компанією розпочалося з того, що керівники підрозділів особисто зустріли дівчат, вручили їм корпоративні подарунки, зробили групову фотосесію, екскурсію офісом та запропонували смачний фуршет.

Перед майбутніми науковцями виступили шість успішних жінок, ключових співробітниць компанії. Зокрема, директор департаменту по роботі з персоналом компанії “ІT-Інтегратор” Олена Маслій-Шишова ознайомила STEM-дівчат з компанією та розповіла про специфіку її роботи, а також про особливості системної інтеграції, як і інших сегментів  вітчизняного ІT-ринку. Олена, як HR-профі, також надала дівчатам рекомендації щодо вибору професії у найближчому майбутньому, працевлаштування, детально розібрала зразки резюме та правила написання супровідного листа.

Адміністратор освітніх проектів компанії “ІT-Інтегратор” Вікторія Кучеровська зробила цікаву доповідь на тему “Ким працювати, якщо ти не програміст”. З інтересом дізналися дівчата від неї також про Всеукраїнські змагання з моделювання "розумних" пристроїв "STEAM-House", одним з співорганізаторів якого є компанія «IT-Інтегратор».

Керівник відділу по роботі з вендорами Лілія Донченко розповіла дівчатам про те, чим займаються вендор-менеджери.
Консультант з продажів Світлана  Коночкіна у яскравій та емоційній формі донесла до юних поцінювачок технологій, як іноді непросто, але разом з тим захопливо, працювати білявкам-технічним спеціалістам в технологічних галузях.

А керівник маркетингового департаменту Ксенія Нефьодова поділилася масою лайфхаків про те, які навички треба прокачувати задля того, щоби зробити кар’єру в маркетингу та провела тест на визначення відповідної спеціалізації серед 42 пар професій.

Кожна спікерка компанії демонструвала цікаву мультимедійну презентацію чи динамічний відеоролик про корпоративну культуру компанії та її проекти.

Наостанок директор виробництва ПК та серверів (ТМ Prime) Анатолій Романов ознайомив дівчат з виробничою базою Prime та розповів їм про те, як створюються сучасні та технологічні комп'ютери для бізнесу, державного сектору, геймерів та приватних замовників.

Дівчата дізналися, що "ІТ-Інтегратор" – найбільший розробник і постачальник ІТ-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи підприємства – інформаційна безпека, дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, інженерна інфраструктура, контакт-центри, сервісна підтримка та ІТ-аутсорсинг, рішення smart&safe city, рішення для освіти, виробництво ПК і серверів. Компанія працює на ринку системної інтеграції з 2000 року. Вона увійшла у рейтинг «Топ-20 найбільш інноваційних підприємств України» за версією «Ділової столиці». Компанія співпрацює зі світовими виробниками обладнання і програмного забезпечення, серед яких: Cisco, Hewlett Packard Enterprise, Oracle, IBM, Intel, Huawei, Lenovo та інші. Має штаб-квартиру в Києві та представництва у 17 містах України. Серед основних проектів компанії – створення дата-центру та масштабної системи відеонагляду для програми “Безпечне місто” в Запоріжжі, побудова унікального віртуального центру для тренування пілотів вертольотів для НВО "АВІА", масштабний проект модернізації корпоративної мережі для інформаційно-комп'ютерного комплексу ДП “Антонов”, постачання і впровадження інноваційних лабораторій для проектного навчання в середні школи, забезпечення кібербезпеки вітчизняних корпорацій і SMB-компаній.

Дівчат вразили і формат екскурсії, і ставлення фахівців - їхнє щире бажання поділитись особистим досвідом, надати практичні поради, запалити інтерес до ІТ-галузі.

Цитуємо враження дівчат-учасниць про відвідання компанії "ІТ-Інтегратор":
• «Здивувало, що кожна дівчина в цій компанії є важливою. Жінки працюють на рівні з чоловіками. Запам’яталась щирість, відкритість, позитивність та доброта кожного з представників компанії.»
• «Мені дуже сподобалось знаходитися в компанії людей, які на власному прикладі довели, що немає нічого неможливого.»
• «Здивувало, що дівчата також можуть працювати в IT-сфері і це нормально.»
• «Здивувала велика кількість можливостей та посад для дівчат лише в одній компанії.»
• «Дізналася дуже багато нової інформації та маю ще більше бажання працювати в цій сфері.»
• «Запам’яталися виступи дівчат в IT, їх презентації і розповідь про те, що дівчата теж можуть працювати в цій сфері»
• «Запам’яталось те, що в наш час немає ніяких обмежень –кожен може стати тим, ким хоче.»

11 з 23 дівчат відмітили, що похід в компанію вплинув на їх майбутній вибір професії.
Всім учасницям сподобалась програма від компанії "ІТ-Інтегратор". 20 дівчат з 23 тепер вважають, що технічні спеціальності доступні для дівчат. На завершення заходу в коворкінгу iHUB був організований телеміст між різними містами, де проводилась подія Національний День Дівчат в STEM, за участі трьох учасниць заходу, під час якого дівчата поділилися своїми враженнями від візитів до компаній і знайомства зі спеціалістками, які зруйнували їхні стереотипні уявлення про професії.

Спікерами фінальної дискусії стали Ганна Новосад, Міністерка освіти і науки України; Хайме Надаль, Голова представництва UNFPA в Україні, Фонду ООН у галузі народонаселення; Марина Саприкіна, керівниця Центру “Розвиток КСВ”, ініціаторка проекту Дівчата STEM; біологиня Алла Ємець та екологиня Інна Гоч.

Висловлюємо щиру вдячність Марині Саприкіній та Анастасії Шевчук з Центру “Розвиток КСВ” - за запрошення взяти участь у події, а усім авторам та спікерам  надихаючої програми для дівчат в компанії "ІТ-Інтегратор" – за гостинність, професіоналізм та чудово з користю проведений начальний час.

Запрошуємо дівчат, яким цікаві STEM-професії, брати участь у проектах «Занурення у бізнес» та «Економісти без меж» відділення економіки Київської МАН.

 


 

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН