Всеукраїнська літня школа з робототехніки та інформаційних технологій

prev next

Одним із 15-ти слухачів Всеукраїнської літньої школи з робототехніки та інформаційних технологій, яка тривала з 9 по 15 червня у в Міжнародному центрі дитячої наукової творчості НЦ «МАНУ»,став Гліб Карягін, вихованець відділення технічних наук Київської МАН, учень 10 класу ліцею № 142, бронзовий призер Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН України у секції «Авіаракетобудування, машинобудування та робототехніка».

Упродовж тижня у творчому просторі Міжнародного центру відбувалися лекційні та практичні заняття, наукові дослідження, навчально-тематичні дискусії. Під керівництвом викладачів радіотехнічного факультету НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», кандидатів технічних наук Сергія Могильного і Віталія Мосійчука талановиті робототехніки навчалися програмування для дистанційного керування роботомта деяких тонкощів ОС Raspbian.

Своїми враженнями Гліб поділився з іншими вихованцями відділення технічних наук: «Найцікавіше було те, що нам дали можливість створити робота з певними функціями. Ми дізналися, як оптимізувати його рухи за допомогою RaspberryPi. Програмували тимимовами, які нам подобаються. Наша команда назвала свого робота«Рок-машина», основним його завданням було їздити заданоютраєкторієюі виконуватирок-музику. Взагалі було дуже весело і цікаво. Окрім практичної роботи та пізнавальних лекцій, ми іноді грали у настільні ігри, футбол, дивилися та обговорювали фільми. Я жалкую лише про одне – що це був лише тиждень».

Літня школа є сучасною формою організації дозвілля юних талантів, яка сприяє отриманню нових знань, компетенцій, практичних навичок, надихає на креативні ідеї, дає простір для творчості!

 

 

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН