Випускниця Київськоі МАН отримала перемогу на конкурсі стартапів

prev next

23 травня цього року Саломе Мікадзе, випускниця Київськоі Малої академіі наук, отримала І місце на конкурсі молодих підприємців у штаті Нью-Йорк.

Суть її проекту полягає у створенні методу пришвидшення реабілітації у дорослих і дітей після переломів, що є нагальною проблемою. Отже мотивація розвитку ідеї була сильною.

У 2016 році Саломе закінчила НВК № 183 "Фортуна" та вступила у дівочу академію Emma Willard School в Америці, отримавши повну стипендію на навчання. Ще із сьомого класу вона цікавилася фізикою, проводила дослідження, ставила фізичні експерименти під час написання робіт у Київській МАН. Саломе каже, що проведений час над дослідженнями у МАН, змінив її життя та простелив стрімку стежку до мети.

Декілька років напруженої праці разом із керівником проекту - Іриною Вікторівною Хован, кандидатом педагогічних наук, методистом відділення фізики та астрономії Київської МАН принесли результати. Останній рік було надзвичайно важко, адже учениця та її керівник перебували на різних континентах.

Magnet-O-Wear – це новий метод магнітотерапії, який усуває атрофію та пошкодження м’язів після переломів, коми та інших м’язових захворювань. Саломе запропонувала інноваційну технологію із використанням магнітів, яка у декілька разів дешевша, ніж традиційна, яку наразі пропонують пацієнтам. На всій поверхні руки розташовані магніти. Пацієнт, який буде одягати цю рукавицю, матиме протистояти магнітній силі, і таким чином, розвивати м'язи більш ефективно. Також силу магнітів можна буде скеровувати на саме місце пошкодження. Спеціальні додаткові функції – контроль сили, аеромасаж та датчик руху – допоможуть користувачу бачити свій прогрес, зменшувати напруженість м'язів та варіювати силу електромагніту.

Після того, як Саломе провела дослід разом із ментором ХІВ, вона представила свій проект 24 лікарям із лікарень США. 89% опитуваних лікарів затвердили потенційну ефективність Magnet-O-Wear. Крісті Гехріщ, терапевт із організації допомоги під час м'язової реабілітації, сказала: "Це дуже цікава технологія і дуже приємно бачити таких студентів як ти, хто віддає стільки зусиль таким проектам." Наразі Саломе працює над патентуванням технології та створенням 10 прототипів для медичних аналізів та клінічного тестування. Саломе сподівається, що це буде справжній винахід, який матиме практичне використання та допоможе у швидкому одужанні пацієнтів.

Також Саломе почала працювати над економічною складовою свого проекту. Уже в Америці вона зробила маркетинговий аналіз, знайшла потенційних інвесторів та статистично підтвердила потенціал новації на ринку фізичної терапії. Саломе отримала схвальні відгуки й від інвесторів, що дозволили їй продовжити розвиток ідеї. Лікарі, у свою чергу, затвердили, що, завдяки унікальності та майбутнього патентування, цей винахід матиме великий попит на ринку. Більш того, щорічний розвиток фізичної терапії на ринку тільки в Америці складатиме 7% та більше. Саме завдяки економічному потенціалу самого ринку, нова технологія має усі шанси на першість серед лідерів продаж. Саломе каже, що хоче вивчати економіку в університеті, аби після завершення повернутись в Україну та працювати у цій сфері. Наразі вона глибоко вірить, що молоді спеціалісти зможуть змінити майбутнє України на краще.

У свою чергу бажаємо усім випускникам МАН України досягти мрій та ніколи не зупинятись у дослідницькій діяльності.

Фотогалерея

foto
Розпочала роботу Лабораторія лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН