Винахідники Київської МАН візьмуть участь у Business Cup Extreme 2017

Business Cup Extreme – це перший міжнародний конкурс бізнес-ідей та стартапів для екстремальних ситуацій, який пройде в Україні у червні 2017 року. Перевага надаватиметься підприємцям, що розвивають бізнес-ідею або роблять бізнес в надзвичайних умовах, попереджають можливі небезпеки та успішно долають наслідки стихійних лих.

Київська Мала академія наук учнівської молоді стала партнером конкурсу поряд з такими відомими організаціями, як UAngel, Burda Boot camp, Creative Business Cup, IZONE та Prototron.

Особливо приємно, що шість юних винахідників Київської МАН були номіновані на участь у Business Cup Extreme поряд з інноваційними підприємцями з України, Білорусії, Грузії, Молдови та інших країн:

  • Вадим Концеба та Кирило Мартин, вихованці відділення технічних наук, учні 11 класу спеціалізованої школи №304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій з проектом «Пристрій для допомоги знаходження людей після сходження лавини та інформаційного супроводу пошуково-рятувальної команди»;
  • Олексій Теслюк та Ярослав Дрібнюк, вихованці відділення технічних наук, учні 11 класу спеціалізованої школи №304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій  з проектом «Комбінований глушник з автоматичним контролем залишку набоїв в магазині та попередженням про «петардний постріл»;
  • Микола Іванченко, вихованець відділення хімії та біології, учень 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №225 з проектом «Одержання адсорбенту для нафти та її продуктів на основі гідрофобізованого вспученого перліту»;
  • Олексій Наконечний, вихованець відділення технічних наук, учень ліцею №208 з проектом «Безпілотний плавучий транспортний апарат».

Протягом 8 тижнів дистанційної освітньої програми, яка навчатиме основам креативного бізнесу IZONE Business Challenge, і розпочнеться 1 квітня, юні дослідники навчаться розвивати свою бізнес-ідею до стадії готового продукту, знаходити клієнта, виходити на європейський ринок та успішно проходити пітчинг перед інвесторами.

З 1 червня молоді науковці візьмуть участь у конкурсі та одержать зворотній зв'язок від міжнародного журі, шанс стати одним з 12 фіналістів та презентувати свою ідею перед міжнародними інвесторами в Копенгагені або в Мюнхені, просувати свій продукт або послугу через міжнародну стартап-спільноту в Європі або отримати запрошення для інкубації в Естонії.

Висловлюємо вдячність Ганні Агафоновій, менеджеру з розвитку конкурсу Business Cup Extreme за інформаційне партнерство та запрошення юних винахідників до участі на спеціальних умовах.

Дізнатися більше про конкурс Business Cup Extreme можна на його офіційному сайті: https://www.business-extreme.com

Приєднатися до команди винахідників Київської МАН, які візьмуть участь у конкурсі  Business Cup Extreme, можна, зателефонувавши Послу конкурсу, Кагляк Олені Володимирівні, завідувачу кабінету відділення економіки, за телефоном 0963090491.

Фотогалерея

foto
Підсумкова сесія Київської МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН