Вихованки відділення технічних наук Київської МАН, учениці Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» міста Києва, - учасниці конференції Perspektywy Women in Tech Summit 2019

prev next

13-14 листопада 2019 рок вихованки відділення технічних наук Київської МАН, учениці  Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» міста Києва: Єлизавета Лазарова, Валерія Яворовська, Анна Колесник, Євгенія Олещенко та Єлизавета Столярчук -- взяли участь у Міжнародному  конгресі Perspektywy Women in Tech Summit 2019  у Варшаві, Польща - наймасштабнішому заході  для дівчат  та жінок в Європі.

У конгресі взяли участь 6 350 учасників з  52 країн світу !  Захід  запропонував 150 доповідачів-лекторів, 80 семінарів з технологічних, кар’єрних та професійних навичок, 154 сесії менторів. Кожному учаснику організатори подякували особистим листом за спільне створення цієї унікальної події.

Дівчата намагались потрапити всюди, а кожну вільну хвилину використовували, щоб побачити місто. Обідали швидко і в перервах між лекціями та воркшопами встигали відвідати бібліотеки провідних університетів, відчути атмосферу Старого Міста Warszawa Stare Miasto, подивитись на Варшаву з найвищої будівлі – Палацу культури і науки Pałac Kultury i Nauki Warszawa, скуштувати національні страви та врешті навчитись вільно орієнтуватись в транспортній системі столиці Польщі, яка вразила пунктуальністю, зручністю та відсутністю маршруток.

Валерія Яворовська орієнтується у Варшаві, як вдома) Вільно спілкується польською, має багато друзів у Польщі. З вражень Валерії: «Неймовірна атмосфера. Провідні компанії світу зібрались в одному місці, а їхні представники спілкувались з нами, пропонували стажування та запрошували на роботу. Воркшопи дуже детально описували «кухню» компаній».

Анна Колесник навчається в 11 класі ІТ-напрямку, має патенти на свої винаходи в галузі енергозбереження. Анні дуже сподобалось на заході, особливо вона відзначила цікаві воркшопи, пізнавальну програму та різноманітні можливості для студентів та майбутнього працевлаштування.

Євгенії Олещенко та Єлизаветі Столярчук захід здався дуже цікавим та розвиваючим. Особливо пізнавально, на їхню думку, було на воркшопах. З преівентів вони зупинили свій вибір на Procter & Gamble.

Єлизавета Лазарова відвідала преівент Credit Suisse, поспілкувалась з робітниками банку та отримала можливість покращити свої аналітичні навички.

Лекції на саміті вона вважає захоплюючими, а змогу надіслати своє CV різним міжнародним організаціям дуже перспективною. Ліза навчається в 10 класі, тому охоче спілкувалась з представниками європейських університетів та отримала безцінний досвід на воркшопах.

13 листопада 2019 року на європейському конгресі «Perspektywy Women in Tech Summit 2019» у Варшаві відбулася зустріч делегації України з президентом Польської освітянської фундації «Perspektywy», фундатором Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського п. Вальдемаром Сівінським і пані Б’янкою Сівінською – керівником європейського проекту «IT for SHE».

Дівчата особисто познайомились з Б’янкою Сівінською - керівником європейського проекту «Perspektywy Women in Tech Summit» та Юлією Лисік – координатором цього проекту.

Всі присутні на заході підкреслили, що європейський конгрес став місцем зустрічі жінок з галузі механотроніки, робототехніки, електроніки, нанотехнологій, телекомунікацій, інформаційних технологій. Це захід світового масштабу!

Спеціальним гостем- інспіраційним спікером конгресу стала САБРИНА ГОНСАЛЕС ПАСТЕРСКІ (Гарвардський університет)- геніальний молодий фізик, який вважає сьогодні «прекрасним розумом» та «новим Ейнштейном». Також на заході виступили: МАРГО ГЕРРІЦЕН - професор, співрежисер та співзасновник «Жінки в науці даних», ІСАУРА ГАЕТА - віце-президент, генеральний менеджер з досліджень безпеки, Intel Product Assurance & Security, ХОСЕ МФ МУРА - Президент та генеральний директор IEEE, член Національної інженерної академії США та інші не менш відомі спікери.

Учасниці з України активно реалізували надану можливість зустрітися на конгресі з керівниками відомих світових high-tech компаній, вдосконалити свої наукові та технічні знання.

Бажаємо талановитим винахідницям  наснаги та нових перемог!

 

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН