Вихованка Київської МАН – півфіналістка міжнародного конкурсу стартапів «Creative Business Cup»

prev next

Щороку у столиці Данії – Копенгагені відбувається міжнародний конкурс стартапів «Creative Business Cup». Саме тут понад 50 країн представляють національних переможців – авторів проектів та бізнес-ідей з метою розвитку і просування на міжнародному ринку. Це бізнес-змагання проводиться у два етапи: відбір найкращого проекту в кожній із країн-учасниць і глобальний діловий та освітній форум – фінал Кубка творчого бізнесу.
Переможницею 2018 року в національному відборі стала випускниця гімназії «Академія», вихованка відділення технічних наук Київської МАН Іванна Папушенко, яка вже не вперше бере участь у міжнародних конкурсах, всеукраїнських інкубаторах із власним проектом енергоактивного будинку.
Цю ідею Іванна плекала з 14-ти років – саме тоді дівчина замислилася над тим, що наше покоління називають «поколінням 4-х стін», адже 90% нашого часу ми проводимо у будівлях, які наносять нам шкоду. Чи хочемо ми надалі жити в таких будинках? Певно, що ні. Саме тому Концепція сталого розвитку передбачає, що до 2030 року нам потрібно досягнути 17 цілей! Проект активного будинку, який презентує наша вихованка, вирішує 9 з цих цілей.
Проект Іванни Папушенко називається «Triangular 3E+ House», що обґрунтовує три головні проблеми: економія, енергія та екологія. Надлишок енергії, яку споживач отримує завдяки сонячним батареям, колекторам та тепловим насосам, він може продавати державі або сусідам. Щодо екології, цей будинок побудований не лише з екологічних, але й з перероблених матеріалів. Тому така оселя не лише не чинитиме шкоди довкіллю, а ще й буде комфортною для її мешканців!
Щороку Іванна покращує свої знання в цій сфері: навчається енергоефективного будівництва у професійних архітекторів, відвідує спеціальні заходи та додає будинку нові переваги!
З цим актуальним стартапом Iванна Папушенко поїхала до Копенгагена представляти Україну у фіналі Creative Business Cup, який відбувався 23-27 листопада 2018 року. Серед 56 фіналістів із різних країн світу Іванна була наймолодшою! Незважаючи на це, юна дослідниця впевнено презентувала власний проект і стала півфіналісткою!
З Копенгагена до Києва дiвчина повернулася готовою до нових стартів! Вітаємо її з вагомим результатом та зичимо нових успіхів!

Фотогалерея

foto
Підсумкова сесія Київської МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН