Тріумфальний виступ 14-тьох Київських МАНівців на Всеукраїнському конкурсі Intel Еко-Україна 2019

prev next

Тріумфальною стала цьогорічна участь вихованців Київської МАН у ювілейному, 15-му, Всеукраїнському конкурсі Intel Еко-Україна 2019, національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів International  Science  and  Engineering  Fair (Intel ISEF) 2019. Захід тривав з 5 по 8 лютого у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.
Цього року на конкурс було подано 316 проектів юних дослідників з різних регіонів України, до фіналу допущені 198 проектів, з них 36 – з м. Києва, у тому числі 22 – проекти вихованців Київської МАН, 14 з яких стали переможцями та призерами конкурсу, здобули 17 нагород та були відзначені дипломами та цінними подарунками. Крім того, 4 проекти Київських МАНівців стали суперфіналістами Конкурсу та змагалися за головні призи – право представляти Україну у фіналі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів International  Science  and  Engineering  Fair (Intel ISEF) 2019 та брати участь у Міжнародному конкурсі наукових та мистецьких проектів учнів середніх загальноосвітніх шкіл GENIUS Olympiad 2019.
До вашої уваги імена тих, ким пишається Київська МАН:

                        І місце

Яцюк Марія, учениця 11 класу спеціалізованої школи № 43 «Грааль», відділення екології та аграрних наук Київської МАН; категорія «Екологічна інженерія», проект «Отримання нановуглецевих флуорофорів та визначення їх токсичного впливу на живі організми та клітини»; суперфіналістка конкурсу!

                       ІІ місце

1. Малюк Наталія, учениця 11 класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця (відділення хімії та біології Київської МАН), категорія «Науки про людину», проект «Експансія гемопоетичних стовбурових клітин з кордової крові у культурі in vitro»; суперфіналістка конкурсу! Отримала  можливість представляти Україну на Міжнародному фіналі INTEL ISEF з 12 по 17 травня 2019 року в м. Арізоні (США).
2. Віштал Роман, учень 11 класу гімназії «Міленіум» № 318 (відділення хімії та біології Київської МАН), категорія «Науки про людину», проект «Вплив вуглецевих ентеросорбентів на морфо-функціональний стан паренхіматозних органів мишей з карциномою легень»;
3. Денисюк Артем, учень 11 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» (відділення технічних наук Київської МАН), категорія «Екологічна інженерія», проект «Видобування екологічно чистої електроенергії за допомогою універсального генератора та її використання»; суперфіналіст конкурсу!
4. Коваленко Данило, учень 11 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ»  (відділення технічних наук Київської МАН); категорія «Матеріалознавство», проект «Утилізація відпрацьованих шин кріоакустичним методом»; суперфіналіст конкурсу! Одержав спеціальний приз від ASM Materials Education Foundation.
5. Столярчук Єлизавета, учениця 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» (відділення технічних наук Київської МАН), категорія «Хімічна та біологічна інженерія», проект «Переробка полімерних та органічних відходів за допомогою сонячної енергії». Одержала спеціальний приз від The Yale Science&Engineering  Association, Enc.

                     ІІІ місце

1. Гудзенко Єлизавета, учениця 10 класу Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка (відділення екології та аграрних наук Київської МАН), категорія «Біологія», проект «Радіопротекторна дія меланінових пігментів базидіоміцетових грибів в умовах культивування in vitro»;
2. Коган Вероніка, учениця 9 класу спеціалізованої школи № 304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій (відділення екології та аграрних наук Київської МАН), категорія «Науки про людину», проект «Психокорекційний потенціал проекту «ЗООАРТ» для розвитку дітей з особливими потребами»;
3. Колесник Анна, учениця 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» (відділення технічних наук Київської МАН), категорія «Науки про Землю», проект «Розумна дорога»;
4. Олещенко Євгенія, учениця 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» (відділення технічних наук Київської МАН), категорія «Екологічна інженерія», проект «Сонячний магнітно-індукційний генератор на воді»;
5. Потургаєва Софія, учениця 9 класу Технічного ліцею (відділення хімії та біології Київської МАН), категорії «Хімія», проект «Виготовлення акварельних фарб із природних матеріалів».

                   ІV місце

1. Дідух Денис, учень 11 класу гімназії «Міленіум» № 318 (відділення хімії та біології Київської МАН), категорія «Біологія», проект «Вплив композитної системи на основі сорбенту та фітосировини на морфофункціональний стан печінки при стандартному раціоні харчування та модельованому ожирінні»;
2. Заболотня Вікторія, учениця 10 класу ліцею № 79 (відділення хімії та біології Київської МАН), категорія «Хімічна та біологічна інженерія», проект «Роль мікроорганізмів кореневої зони у розвитку рослин»;
3. Курінной Іван, учень 11 класу спеціалізованої школи № 304 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій (відділення технічних наук Київської МАН), категорія «Екологічна інженерія», проект «Інноваційне застосування вторинно переробленого пластику».

Сертифікати учасників конкурсу отримали також такі юні київські дослідники:
Безпалий Костянтин, учень 9 класу ліцею № 142; категорія «Екологічна  інженерія», тема «Сонячна панель у мультикоптері»;
Гусак Анна, учениця 11 класу спеціалізованої школи № 254, категорія «Хімія», проект «Колориметрична індикація фосфатів»;
Жердєв-Олексіюк Микола, учень 9 класу спеціалізованої школи № 304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, категорія «Навколишнє середовище», тема «Використання квадрокоптерів у захисті природних водойм».
Козак Мілан, учень 9 класу спеціалізованої школи № 304 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій,  категорія «Робототехніка та інтелектуальні машини», тема «Пристрій для автоматичного обстеження стану рослин у теплицях»;
Санжаровська Софія, учениця 9 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, категорія «Науки про людину», проект «ACOUSTIC SAFETY ANALYZER»;
Туровська Софія, учениця 9 класу Технічного ліцею Дніпровського району м. Києва, категорія «Хімія», проект «Ефірні олії та їх добування»;
Шевченко Юлія та Крючков Дмитро, учні 11 класу Політехнічного ліцею  НТУУ «КПІ», категорія «Навколишнє середовище», командний проект  «Detoxery».

Особливо приємним для нас є той факт, що динаміка перемог Київських МАНівців на цьому щорічному найпочеснішому національному науковому змаганні є такою, що постійно зростає. Так, у 2017 році вихованці Київської МАН здобули 7 нагород, у 2018 році – 9, у 2019 році – 17 нагород! Слід відмітити, що розширився і спектр категорій, у яких наші винахідники подають на конкурс інноваційні проекти. Так, 2019-го року науковці з Київської МАН, які пройшли у фінал Intel Еко-Україна, охопили власними дослідженнями абсолютно усі дев’ять категорій конкурсу, що демонструє широту та багатогранність їхніх наукових інтересів!

Конкурс Intel Еко-Україна проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, інтеграції України в міжнародний освітній простір. Завданнями Конкурсу є: долучення учнівської молоді до вирішення екологічних проблем; розвиток інженерної думки серед учнівської молоді; популяризація серед молоді науки як професії; популяризація наукових досліджень молодих українських учених.

Радіємо успіхам талановитих вихованців, бажаємо їм подальших творчих перемог на вітчизняній та міжнародній наукових аренах!

Частину фотографій надано компанією ColorWay.

Фотогалерея

foto
Розпочала роботу Лабораторія лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН