Світ знову аплодує київським МАНІвцям: браво, Назар Поночевний!

prev next

Перемог багато не буває: це вкотре довів вихованець Київської Малої академії наук, студент І курсу НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», Назар Поночевний: він виборов золоту нагороду на Глобальному конкурсі інновацій в Сінгапурі (AIGC 2019), який проводився 15-17 листопада. Ми пишаємося всією українською командою у складі 4 винахідників із Малої академії наук України, всі члени якої вибороли золоті нагороди у своїх номінаціях

Найприємнішим у цій події є те, що ця перемога є черговою у низці цих здобутків Назара: у травні він посів призове місце на одному з найпрестижніших міжнародних конкурсів Intel ISEF, який щорічно збирає близько 2000 талановитих школярів з понад 70 країн світу.

У жовтні цього року у Центрі інноваційного підприємництва Інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського на урочистому закритті VIII Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2019» з Назаром Поночевним підписали договір представники Гонконгської компанії Global Virtual Design and Construction Limited про наміри інвестування та надання підтримки.

Ідея його проекту Harmix та ії втілення, яка вражає вже не одно міжнародне журі конкурсу, полягає в тому, що для блогерів, відеомонтажерів та композиторів комп’ютерна програма сама здійснює добір музики до відео або відео до аудіотреку, що гармонійно поєднуються і вдало передають задум митця. Неможливо переглянути мільйони різних варіантів поєднання і власноруч порівняти кожен із них. Назар пропонує програмне забезпечення Harmix, яке використовує системи штучного інтелекту, аналізує відеоролик і рекомендує максимально гармонійний до нього музичний твір.

Ми пишаємося Назаром та віримо, що його інноваційний талант ще не один раз доведе усьому світу, що Україна – це країна талантів та інтелекту!

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН