Шевченківська весна – 2018

prev next

5 квітня на географічному факультеті  Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася XVІ Міжнародна науково-практична міждисциплінарна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна – 2018»

Наукове товариство студентів та аспірантів факультету приймало колег – молодих  науковців з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Львівського національного університету імені Івана Франка, Одеського державного екологічного університету, Інституту географії НАН України.

Словами щирих привітань захід урочисто відкрили  декан факультету, заслужений діяч науки і техніки України, академік НАПН України, професор, доктор економічних наук Ярослав Богданович Олійник та  заступник декана факультету, професор, доктор географічних наук Сергій Петрович Запотоцький.

І знову, у рамках реалізації угоди про співпрацю між географічним факультетом та Київською МАН, у роботі конференції взяли участь учні відділення наук про Землю,   які представляли наше відділення в усіх напрямках: кліматологія та метеорологія; гідрологія; геологія, геохімія та мінералогія; географія та ландшафтознавство.

Діана Акімова(секція геології, геохімії та мінералогії) розповіла про вплив будови та властивостей гранітів Богуславського родовища на сфери їх використання; Мар’яна Бунеску  (секція кліматології та метеорології) досліджувала режим температури повітря й атмосферних опадів у м. Києві в умовах змін клімату; Дарина Воронцова (секція географії та ландшафтознавства) розглянула проблеми делімітації та демаркації державного кордону України; Микола Старий (секція гідрології) довів присутність верхньочетвертинної водойми на території Хмельницької області; Марія Порохнюк (секція кліматології та метеорології) розповіла англійською мовою про метеотропні реакції людини на зміну погодних умов.

Усі виступи були уважно вислухані і обговорені – студентам і аспірантам було дуже цікаво ознайомитися з напрямами досліджень юних науковців. МАНівці упевнено вели наукову дискусію.

Тези доповідей учнів Київської МАН увійшли до збірника наукових праць конференції, примірники якого вони отримали разом із сертифікатами учасників конференції.

Фотогалерея

foto
Розпочала роботу Лабораторія лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН