Проекти Київської МАН на європейських рубежах

Днями викладачі КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» отримали приємну звістку з Італії: три проекти, подані у їх співавторстві з іншими науковими та освітніми установами. Проект є ініціативою під патронатом proESOF, програми заходів для передбачення та супроводу розвитку ESOF2020 Трієста. ESOF - відкритий форум EuroScience - це двоєвропейська зустріч, присвячена науковим дослідженням та інноваціям; 9-й випуск цього заходу відбудеться в Трієсті (Італія) з 5 до 9 липня 2020 року.

Перший проект створено у співпраці Київської МАН з кафедрою оптики фізичного факультету; він стосується організації і проведення 4-ї осінньої школи з оптики у кінці жовтня 2019 року для учнів МАН та школярів Києва. Проект підготовлено Кондратенко Сергієм Вікторовичем, професором кафедри оптики фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та Хован Іриною Вікторівною, кандидатом педагогічних наук, завідувачем відділення фізики і астрономії Київської МАН.
Другий проект створено у співпраці Київської МАН із НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»; він спрямований на  організацію і проведення щорічного конкурсу "Енергетично-незалежна школа" у листопаді 2019 року. Проект подано Олександром Івановичем Федосєєвим, кандидатом економічних наук, завідувачем лабораторією КМАНУМ.

Третій проект став результатом співпраці Київської МАН з Інститутом фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України, фізичним факультетом КНУ імені Тараса Шевченка та студентським відділенням Оптичного товариства Америки при Київській МАН для організації і проведення фестивалю науки «Дні фізики» протягом тижня у травні 2019 року. Проект подано керівником секції експериментальної фізики КПНЗ «Київська Мала академія наук», кандидатом фізико-математичних наук Лисюком Віктором Олександровичем.
Європейське визнання роботи наших викладачів є одним із показників якості освіти наукового спрямування, яку надає наш заклад!

Фотогалерея

foto
Підсумкова сесія Київської МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН