Презентація збірки творчих робіт юних літераторів та дослідників

 

22 грудня в Національній спілці письменників України відбулася презентація збірки творчих робіт юних літераторів та дослідників – учнів Київської Малої академії наук під назвою «У пошуках слова».

До збірки увійшли найкращі поетичні та прозові твори учасників (серед них є і переможці) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2011 року (52 автори, понад 100 робіт).

Урочисто відкрила презентацію збірки Ольга Іванівна Галака, керівник секції літературної творчості відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН, яка надала слово для привітання голові Національної спілки письменників України Віктору Федоровичу Баранову. Він привітав авторів, побажав творчих успіхів, наголошуючи, що двері Національної спілки письменників України завжди відкриті для юних талантів. Далі з привітанням виступив поет, перекладач, член Національної спілки письменників України Віктор Васильович Женченко.

Також перед юними літераторами виступив із найкращими побажаннями директор Київської МАН Володимир Олексійович Васинюк, який був ініціатором видання книжки. Він наголосив, що цією збіркою започатковано пошук юних талантів, сказав, що у наступному році Мала академія продовжить таку роботу. Привітав батьків та вчителів, подякував їм і розпочав вручення.

Отримавши збірки з власними творами, автори щиро подякували колективу Київської МАН за шанобливе ставлення до їхньої творчості, презентували нові поезії. Слово було надане і батькам та вчителям. Завершив презентацію Віктор Васильович Женченко, прочитавши свою поезію. А керівник секції Ольга Іванівна  Галака побажала юним МАНівцям творчих успіхів словами одного з героїв роману Олеся Гончара «Собор»: «Дорожіть днем – ось що я вам скажу, молоді! Дорожіть миттю, секундою! Живе не той, хто чадить, живе той, хто іскрить!»

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН