Підсумки конкурсу-захисту пошуково-дослідницьких робіт для учнів 7-8 класів «Математична мозаїка – 2018»

prev next

Конкурс-захист пошуково-дослідницьких робіт «Математична мозаїка» для учнів 7-8 класів навчальних закладів м. Києва було започатковано відділенням математики Київської Малої академії наук учнівської молоді у 2014-2015 навчальному році з метою залучення та заохочення школярів середнього шкільного віку до науково-дослідницької роботи.

Цього навчального року на конкурс було подано 44 роботи за номінаціями:

-  «Деякі аспекти теорії чисел і алгебри» – 17 робіт;

-  «Вибрані питання планіметрії» – 13 робіт;

-  «Історія математики. Математика і сучасність» – 14 робіт.

26 квітня у приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва відбувся захист пошуково-дослідницьких робіт, поданих на конкурс «Математична мозаїка». Члени журі дуже уважно і з великим задоволенням заслухали доповіді учнів, супроводжувані прекрасними презентаційними матеріалами.

Юні дослідники не тільки продемонстрували свої дослідження з деяких аспектів теорії чисел, алгебри та геометрії, історії математики, але й змогли вдало пов’язати математику з музикою, орігамі, і навіть жонглюванням.

Учні 6-7 класів цікаво розкрили тему щодо способів швидких обчислень, а наймолодший учасник, шестикласник Андрій Рудик, вразив членів журі зануренням у чудовий світ фракталів.

14 травня відбулося урочисте підбиття підсумків та нагородження учасників конкурсу дипломами та грамотами. Не всі стали переможцями, але перші кроки в математиці запам’ятаються дітям надовго. Чимале задоволення отримали «вболівальники» юних дослідників: батьки та вчителі.

Тож сердечно вітаємо переможців та призерів конкурсу-захисту «Математична мозаїка» та зичимо їм успіхів на дослідницькому шляху!!!

Щира подяка педагогічним керівникам учасників конкурсу, вчителям математики гімназії № 59 імені О. М. Бойченка, гімназії № 283,  гімназії біотехнологій № 177, Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, школи І-ІІІ ступенів № 294, комунального закладу НВК «Спеціалізована школа І ступеня – гімназія № 143», спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 106 з поглибленим вивченням англійської мови, школи І-ІІІ ступенів № 25, НВК «Оболонь», спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 307 з поглибленим вивченням природничих наук, спеціалізованої школи № 320, комунального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 247 з поглибленим вивченням іноземних мов», Технічного ліцею Шевченківського району м. Києва та іншим.

Фотогалерея

foto
Розпочала роботу Лабораторія лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН