Підписано договір про співпрацю між Київською МАН та Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова

prev next

26 червня о 12.00 під час засідання Вченої ради Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулось урочисте підписання угоди про науково-педагогічну співпрацю між Комунальним позашкільним навчальним закладом «Київська Мала академія наук учнівської молоді» та Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова.

Метою Угоди є співпраця в галузі позашкільної та вищої освіти, надання науково-методичної допомоги в підготовці, апробації та експертній оцінці навчальних програм з позашкільної освіти дослідницько-експериментального напряму, організації та проведенні семінарів, конференцій, круглих столів з питань змісту, форм і методів позашкільної освіти, у яких будуть залучені наукові фахівці Університету.

У вітальному слові ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Петрович Андрущенко наголосив, що першочерговими кроками співпраці Київської МАН та Університету є заходи щодо втілення концепції освіти для сталого розвитку в підготовці викладачів, вчителів відповідно до викликів сьогодення. Як зауважив Віктор Петрович, у цьому навчальному році відкривається нова кафедра ЮНЕСКО «Наукова освіта», яка стала 10-тою ювілейною кафедрою в Україні за таким напрямком.  

Президент  Малої академії наук Станіслав Олексійович Довгий зазначив, що на базі Малої академії наук України створено центр ЮНЕСКО 2-ї категорії. Отримання цього статусу значно підвищує якість роботи з творчими дітьми та надає широкі можливості для обміну досвідом і впровадження нових стандартів у науковій освіті як в Україні, так і в інших регіонах світу. Науково-педагогічна співпраця між Київською МАН та Університетом і відкриття нової кафедри ЮНЕСКО «Наукова освіта» передбачає посилення зв’язків у реалізації європейської стратегії педагогічної освіти.

Підписання угоди відбулося в теплій та дружній атмосфері.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН