Нові можливості для МАНівців: партнерська програма Київської МАН та Intela (США)

prev next

22 квітня відбувся тренінг «Watson Assistant Chatbot» для учнів-членів Київської Малої академії наук із залученням фахівців компанії IBM’s Cognitive Class. Захід був організований за ініціативи та підтримки компанії Intela (США) і Міжнародного Фонду Прогресивної Освіти (Одеса).

30 учнів навчальних закладів Києва, які є вихованцями відділень «Київ – столиця», комп'ютерних наук, технічних наук Київської Малої академії наук та пройшли конкурсний відбір, отримали можливість безкоштовно ознайомитися з найсучаснішими технологіями створення чат-ботів та набути навичок щодо їх впровадження. Всі учасники тренінгу після 6-ти годинного курсу успішно пройшли тести та отримали відповідні сертифікати, що свідчить про високий інтелектуальний рівень київських школярів. Завдяки цим сертифікатам МАНівці увійшли до спільноти фахівців, що мають доступ до додаткової бази знань IT-компаній та можливість брати участь у тренінгах, семінарах тощо, в тому числі й на безкоштовній основі.

Участь в навчальних програмах  таких ІТ-гігантів як IBM, за підтримки Intela, відкриває унікальні перспективи для української молоді. Вони дозволяють набути необхідних компетенцій для просування своїх ідей та винаходів, їх презентації світовій спільноті, а також підвищити власну конкурентоспроможність на ринку праці. Тренінг, що відбувся в Києві цього тижня, – це пілотний проект Київської МАН, яка  є флагманом впровадження інноваційних форм навчання сучасної молоді та створення нових можливостей для своїх вихованців. Відтепер успішний досвід співпраці позашкільного навчального закладу із провідними компаніями світу має бути поширеним на регіональні відділення МАНУ. Сьогодні вже йдуть  перемовини за підтримки представництва компанії «Integrated Technology Laboratory LLC» в ряді регіонів, центрами яких є Одеса, Львів тощо.

Наші діти мають отримувати найкращу освіту!

Фотогалерея

foto
Настановча сесія у новому форматі від Киівськоі МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН