Наша нова мандрівка до Житомира

prev next

У рамках реалізації стартапу «Школа юних гідів» 6 квітня учні-члени секцій відділення історії Київської Малої академії наук учнівської молоді  та їхні батьки на чолі з керівником секції історичного краєзнавства Ганною Овсіївною Владимирською здійснили незвичайний арт-тур до чарівного міста – Житомира.

Житомир – одне з найстаріших і найкрасивіших міст України. Історія населеного пункту почалася в далекому 884 році. У наші дні Житомир привертає увагу скверами, музейними центрами і галереями. Під час прогулянки прекрасним містом можна не тільки відвідати найвідоміші пам'ятки, а й побачити меморіальні дошки, які доводять, що тут  у свій час булиТарас Шевченко, Олександр Пушкін, Олександр Купрін, Володимир Короленко і багато інших відомих людей.

Про місто Житомир і його визначні пам'ятки розповів один з учасників «Школи юних гідів» – учень 11 класу Максим Турло, який вразив усіх екскурсантів своєю підготовкою та проявив дивовижні знання з історії краю та гарного міста Житомира. 

Під час подорожі МАНівці відвідали Свято-Михайлівський кафедральний собор,визнаний однією з видатних пам'яток архітектури XIX століття. На стінах будівлі ще вціліли фрагменти іконопису тих часів. Про особливості сучасного живопису у православних храмах ми почули під час зустрічі з художником Денисом Білянським, який зі своєю командою розписує храм у стилі української сецессіїі з кожним роком його краса стає ще більшою.

У Житомирському краєзнавчому музеї учасники туру ознайомилися з колекцією баронів де Шодуар, де представлені чудові картини західних майстрів з відомими в історії європейського мистецтва іменами, починаючи з XVIі закінчуючи XIXст., такими як: Аннібале Карраччі, Лука Джордано, Матіас Стомер, Олександр Рослін та інші. Про музейні скарби баронів де Шодуар розповіла Ганна Овсіївна Владимирська.

Усі залишилися задоволеними від подорожі. Переповнені незабутніми враженнями, МАНдрівники повернулися до Києва зновими планами на майбутні подорожі.

Фотогалерея

foto
Підсумкова сесія Київської МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН