Kyiv Smart City Forum 2018: Київська МАН на форумі креативу

prev next

Київська МАН долучилася до одної з головних подій Східної Європи – форуму інновацій Kyiv Smart City Forum 2018, який відбувся 31 жовтня у КВЦ «Парковий».
Експерти з тематики smart city презентували передові технології, завдяки яким розвиваються «розумні міста» сьогодні. Захід об'єднав усіх, хто ефективно використовує цифрові інструменти для трансформацій міського простору.
Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко зазначив: «Ми щиро радіємо технологічним розробкам в інших містах і будемо враховувати цей досвід для розвитку столиці. Інновації стосуються всіх аспектів міського життя, і завдання влади – сприяти реалізації корисних ідей. Спільними зусиллями ми зробимо Україну інформаційною, технологічною та сучасною».
Учні Київської МАН працюють над науково-дослідницькими роботами, теми яких й розглядалися на форумі. Звичайно, нам, насамперед, треба зробити наші міста «розумними» з урахуванням соціальної та екологічної безпеки. Тому потрібно бути у курсі не тільки новітніх технологій, а й слідкувати за ними на рівні ідей. Підтвердженням цьому є виступ Ігоря Пеєра, співзасновника «Sikorsky challenge», засновника «Open Innovation Startup School & Incubator» (Ізраїль), який відмітив креатив школярів та молоді під час створення стартапів. Знаково, що вихованці Київської МАН кожного року беруть участь у «Sikorsky challenge» і посідають призові місця!
Дякуємо за цінні поради від Ігоря Пеєра та Давіда Арьє, засновника і генерального директора компанії Transfotech Ltd, Ізраїль, які ми зможемо використати, працюючи над стартапами!
Мрія кожного відповідального вченого – бути корисним для людства, тому такі ж цінності ми передаємо нашим учням. Їм робити наше місто «розумним»!

 

Фотогалерея

foto
Підсумкова сесія Київської МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН