Конференція «Академічна доброчесність: практичний вимір»

prev next

11-12 квітня представники Київської МАН відвідали конференцію, яка відбувалася у приміщенні НаУКМА і мала тему «Академічна доброчесність: практичний вимір». Конференцію було організовано у рамках SAIUP, проекту сприяння академічній доброчесності в Україні,  Національного університету  «Києво-Могилянська академія», Американських рад із питань міжнародної освіти й Антиплагіатної компанії Unicheck Україна та за підтримки Міністерства освіти і науки України.
У роботі конференції взяли участь міжнародні спікери: Тріша Бертрам Галлант, представниця наглядової ради Міжнародного центру академічної доброчесності (Канада, США), Енн Доморад, старша керівниця закордонних представництв та програм Американських Рад з міжнародної освіти (США), та Кетрін Нантц, очільниця економічного факультету університету Ферфілд (США).
Як і було заявлено у програмі конференції, основною темою обговорення стало впровадження Закону України «Про освіту» у контексті розвитку культури академічної доброчесності та забезпечення якості освіти.
Принципи прозорості, відкритості, академічної доброчесності, всебічно обговорювані на пленарному засіданні та на секціях, для діяльності Київської МАН від самого початку її існування стали базовими. Цієї політики Мала академія дотримується й нині та продемонструвала це у викладанні та контролі знань. У 2018-2019 навчальному році відбулося нововведення – контрольні роботи з базових дисциплін: історії України, української мови та літератури, біології та географії – написані у форматі комп’ютерного онлайн-тестування. Київська МАН разом із КНП «Освітня агенція міста Києва» забезпечила проведення цієї складової конкурсу. Форму онлайн-тестування було обрано для об’єктивності й прозорості отриманих результатів та оперативності їх оприлюднення.
Також задля підвищення якості та академічної доброчесності науково-дослідних робіт наших вихованців, впровадження сучасних програмних засобів в організацію освітнього процесу Київською МАН підписано договір про співпрацю з ТОВ «Антиплагіат» (український розробник сервісу перевірки академічних тестів на плагіат Unicheck (unicheck.соm) та сервісу визначення авторства EMMA (emmaidentity.com), де і було перевірено на плагіат усі науково-дослідницькі роботи, які надійшли на конкурс-захист МАНУ.

 

Фотогалерея

foto
Підсумкова сесія Київської МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН