Команда юних екологів Київської МАН на Всеукраїнських GLOBE Іграх 2017

prev next

GLOBE – «Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля» – це міжнародна науково-освітня програма, яка допомагає школярам та громадянам усього світу брати участь у зборі даних про навколишнє середовище та науковому процесі і, таким чином, робити внесок у розуміння Землі як системи та глобального середовища. Програма заснована 1995 року в День Землі урядом США. Зараз до неї входить 117 країн світу. Вона підтримується Національним управлінням з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA), Національним управлінням океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) та Національним науковим фондом (NFS).

В Україні програма існує з 1999 року. Цього рокуВсеукраїнські GLOBE Ігри проводилися, як завжди, на  базі Національногоеколого-натуралістичногоцентру учнівської молоді 19-22 червня. Учасниками Ігор булидесять команд з різних областей Україниу складі 5-6 учнів і керівника, що пройшли попередні відбори. 10-та збірна команда м. Києва (НЕНЦ, Київська МАН) включала 6 вихованців секції екології Київської МАН, які показали чудовий результат. Шадура Анастасія (СЗШ № 159, 11 кл.), Чала Єлизавета (ЛМВ № 51, 10 кл.) і Гладиш Ілля (Слов’янський педагогічний ліцей, 8 кл.) нагороджені дипломами за ІІ місце. Гайчук Даніела (гімназія біотехнологій № 177, 10 кл.), Снєжко Дарія (ліцей № 51, 10 кл.) і Левченко Олександра  (гімназія біотехнологій 177, 11 кл.) отримали дипломи за ІІІ місце.

Крім того, один з 6-ти майстер-класів на Всеукраїнських GLOBE Іграх 2017, який мав назву «Порівняльний аналіз природних водойм на забруднення методами біоіндикації, біотестування та біосенсорики», провів керівник секції екології, віце-президент Київської МАН, провідний науковий співробітник Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України Володимир Іванович Назаренко, за що отримав подяку, а також був нагороджений дипломом з чудову підготовку команди до участі в Іграх. 

Фотогалерея

foto
Розпочала роботу Лабораторія лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН