Київська МАН формує коло партнерів у справі виховання майбутніх науковців

prev next

Виховання майбутньої наукової еліти України – це процес, який відбувається в тісній співпраці Київської МАН та закладів середньої освіти м. Києва. Всім зрозуміло, що базову підготовку з того чи іншого предмета учень отримує у школі, і саме ці предметні знання стають фундаментом, на якому будується наукове дослідження. Дуже часто сама педагогічна інтуїція вчителя підказує йому запропонувати тій чи іншій дитині спробувати себе в ролі юного науковця. Тому злагоджена взаємодія між нашим закладом і школами столиці є необхідною запорукою успіху  у цій справі.
27 листопада керівництво та викладацький склад КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» провели інтерактивну сесію із вчителями Шевченківського району.
Захід відкрила завідувач Шевченківського науково-методичного центру Петрова Олена Юріївна, яка наголосила на важливості виховання креативної особистості у рамках проекту Нової української школи і закликала всіх вчителів якомога активніше співпрацювати у цьому руслі з Київською МАН.
Справжньою родзинкою зустрічі став виступ директора КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» Поліщук Ірини Юріївни. Її «двійник» з екрана ставив їй провокаційні питання щодо діяльності Київської МАН, а вона на них відповідала і йому, і всім присутнім. Така форма виступу викликала неабияку цікавість у залі та зайвий раз підтвердила: у Київській МАН креативних учнів навчають креативні педагоги.
Цей «діалог» був присвячений, насамперед, новаціям у роботі Київської МАН у поточному навчальному році, що відзначився створенням нових відділень та секцій. Тому абсолютно логічним було те, що услід за директором з учителями поспілкувалась завідувач одного з новостворених відділень – Сухомлин Ольга Юріївна, яка презентувала відділення суспільних комунікацій. Її виступ також був дуже актуальним для присутніх, оскільки, як зазначила пані Ольга, медіамайстерність, яку опановують вихованці її відділення, потрібна людина у будь-якій сфері діяльності.
Бабійчук Світлана Миколаївна, керівник секції геоінформаційних систем, розповіла про об’єкт вивчення у своїй секції.
Вчителі-учасники цієї зустрічі мали змогу отримати відповіді на свої запитання. Найбільшу зацікавленість у них викликало проведення контрольної роботи у форматі ЗНО на ІІ етапі конкурсу-захисту.
Нам приємно було почути слова подяки від освітян Шевченківського району, які вони висловили наприкінці цієї інтерактивної сесії, що стала першою  серед запланованих з освітянами столиці.
Чекаємо на наступну зустріч! 

Фотогалерея

foto
Підсумкова сесія Київської МАН
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН