Юні екологи на святкуванні «Дня знань» в Державній екологічній академії

prev next

5 вересня 2019 року в Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбулися урочисті заходи, присвячені Дню екологічних знань. На запрошення ректора Академії професора Бондаря Олександра Івановича в святкуванні взяли участь керівник секції екології Київської МАН Назаренко Володимир Іванович із групою своїх вихованців: Бєлінська Анастасія - учениця 11 класу Лютізької  ЗОШ  І – ІІІ  ступенів, член Київської обласної МАН, Кириченко Анастасія - учениця 10 класу ліцею інформаційних технологій № 79 м. Києва, член секції екології Київської МАН, Кирпенко Тимофій - учень 11 класу технічного ліцею м. Києва, член гуртка біохімії КПДЮ і Яцюк Марія – студентка 1-го курсу кафедри екології НУКМА, випускниця Київської МАН.

На початку засідання з вітальним словом і змістовною науковою доповіддю виступив головуючий, членкор НААН України, професор О.І. Бондар. Він поінформував присутніх про діяльність Академії, її наукові розробки та завдання на майбутнє, а також розповів про незадовільний екологічний стан в Україні і можливі заходи та методи його покращення. Потім були виступи високоповажних гостей: Предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Голови Комітету Верховної Ради України з екологічної політики та природокористування народного депутата Олега Бондаренка і члена цього Комітету  народного депутата України Анжеліки Лабунської, Голови Державного космічного агентства України Павла Дегтяренка, екс-міністра екології та природних ресурсів України Сергія Полякова. В кінці, перед екскурсією до наукових підрозділів Академії, сово надається юним екологам, виступи яких були сприйняті схвально, з емоційним піднесенням.

Виступ Яцюк Марії: Дорогий  Олександре Івановичу, вельмишановні члени Президії, Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній, шановні присутні. Ми, представники екологічної секції Київської малої академії, з великим задоволенням беремо сьогодні участь у святкуванні Дня знань в Державній екологічній академії, яке проходить на такому високому рівні. З Академією нас пов’язують сталі творчі зв’язки, форми яких відображені в угодах про її традиційну творчу співдружність з Київською МАН та Київським Палацом дітей та юнацтва. Вони спрямовані на подальший пошук і підтримку обдарованої і талановитої учнівської молоді, виховання майбутніх наукових кадрів і фахових спеціалістів, зокрема в галузі екології. Науковці Академії надають нам дієву спонсорську допомогу в проведенні спільних науково-освітніх і виховних заходів,забезпеченні науково-методичного керівництва і консультацій при підготовці, виконанні та написанні дослідницьких конкурсних робіт. Професійній орієнтації учнів сприяє також проведення екскурсій, бесід, лекцій, зустрічей з провідними вченими  галузі, відвідування наукових підрозділів Державної екологічної академії. Активними учасниками лекторію «Передові рубежі біології», щофункціонує на базі Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, є професори Бондар Олександр Іванович, Машков Олег Альбертович, Ващенко Володимир Миколайович,  Барановська Ванда Євгенівна  та ін.

Виступ Кириченко Анастасії: Від нашого учнівсько-студентського МАНівського колективу висловлюємо глибоку вдячність співробітникам Екологічної академії за надання багатогранної спонсорської допомоги в  науково-освітянській, виховній сфері і щиро вітаємо всіх присутніх з державним святом «День знань». Сподіваємося, що науковці Академії і на далі будуть плідно працювати в напрямку розробки нових підходів, сучасних енергоощадних технологій, методів і рекомендацій з вирішення проблем комплексної охорони навколишнього природного середовища. Зі свого боку ми будемо намагатися опанувати теоретичні та практичні основи екології та охорони довкілля. Під впливом взаємодії з науковцями-екологами щороку вихованці Київської МАН вступають до вищих навчальних закладів на екологічні кафедри, а деякі з них уже навчаються в магістеріумі Державної екологічної академії, при якій навіть існує філія Київської МАН. Адже екологія є дуже важливою наукою, яка належить до міждисциплінарних предметів і стає все більш суттєвою для життя людиниі її існування на планеті. Набуття екологічних знань сприяє дбайливому ставленню до природи, збереженню її, находженню раціональних рішень в процесі господарської діяльності людини. Будемо навчатися і робити все можливе, щоб зберегти чарівну природу нашої прекрасної, улюбленої неньки України.

Дякуємо..

 

 

Фотогалерея

foto
З Новорічними святами!
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН