Екскурсія майбутніх аудиторок та фінансистів у компанію “EY” у рамках Національного Дня дівчат в технологіях

prev next

Проголошений Організацією Об'єднаних Націй Міжнародний День дівчат відзначається 11 жовтня. Його мета - привернення уваги до дискримінації дівчат у різних країнах, підвищення обізнаності про нерівність, з якими стикаються дівчатка у всьому світі на основі їх статі. 8 жовтня 2019 року одночасно у всіх областях України відбувся Національний День дівчат в технологіях. У цей день близько 50 технологічних компаній та науково-дослідних центрів відкрили свої двері для школярок 8-10 класів та студенток, щоб пробудити їхній інтерес до науки, техніки, інженерії та математики (STEM) та зруйнувати їхні стереотипні уявлення про професії. Другий рік поспіль організаторами проведення “Дня дівчат” є CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення України. У Києві, школярки відвідали дев’ять STEM-компаній, серед яких: Райффайзен Банк Аваль, НЕК “Укренерго”, SAP, IT- Іntegrator, Uptech, Монделіз Україна, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Vodafone та «EY».

Методист відділення економіки Київської МАН, Кагляк Олена Володимирівна, стала однією з координаторок заходу. Відділення економіки Київської МАН у рамках події організувало 7 жовтня екскурсію для восьмикласниць гімназії НПУ ім. М.П. Драгоманова у єдине в Україні представництво всесвітньо відомої компанії “EY. Захід відбувся у рамках проектів Київської МАН: «Занурення у бізнес» та«Економісти без меж».

Компанія EY є міжнародним лідером з аудиту, оподаткування і права, супроводу транзакцій і консультування. EY сьогодні – це міжнародна організація з офісами у більш ніж 700 містах у 150 країнах. Спільні цінності та високі стандарти якості об’єднують 231 тисячу співробітників. Історія EY починається 1849 року. В Україні компанія веде діяльність з 1991 року. EY в Україні – єдина компанія Великої четвірки (серед DeloitteKPMG та PwC), що увійшла до TOП-20 провідних роботодавців України згідно з рейтингом, складеним рекрутинговим порталом HeadHunter Україна у 2018 році.

Програма компанії «Підприємець року» (EY Entrepreneur Of The Year ®) дозволяє відзначити найбільш успішних підприємців, дає їм можливість поділитися історією свого успіху, надихнути інших своїми ідеями і отримати визнання, на яке вони заслуговують. Серед інших програм для української молоді: «Університет EY», «Молоде покоління фінансових управлінців», Tax & Law School, семінари від фахівців EY, а також різні конкурси та тематичні завдання.  Фахівці компанії діляться досвідом і знаннями з технологічними стартапами (зокрема, з резидентами ВДНГ-Tech), соціальними підприємцями (наприклад, проекти PACT Respond, Pizza Veterano та інші), а також виступають наставниками для студентських команд в програмі Enactus та стартапів у EY Start-Up Accelerator.

Компанія «EY» підготувала для юних дівчат-науковців цікаву двогодинну програму, аби залучити їх до STEM-професій. Перед майбутніми науковцями виступили Марія Герасимова, спеціаліст з підбору персоналу та Євгенія Гончаренко –аналітик комп’ютерних систем. Велике враження справила на них система відбору кандидатів на вакантні посади, мотивації та стимулювання праці в компанії «EY», можливість поєднувати роботу з навчанням для студентів ВНЗ та розпочати власну кар’єру в молодому віці. Юні економісти були вдячні спікеркам за щирі історії їх професійного успіху та кар’єри зі студентських лав у «EY». Учениці заходу були вражені, почувши список навичок та компетенцій, необхідних для успіху у 2020 році, серед яких емоційний інтелект, креативність, аналітичні здібності. З подивом дізналися вони, що дівчата можуть успішно працювати у напрямках кібербезпеки та IT-консультацій у компанії великої четвірки «EY», зокрема, по розробці IT-стратегії, проводити IT- аудити. Юні науковці зрозуміли переваги дівчат, які дозволяють їм бути більш успішними, ніж чоловіки у окремих сферах, важливість знання іноземних мов. Вони ставили спікеркам багато цікавих питань та одержали яскраві відповіді.

Наостанок дівчата мали унікальну можливість взяти участь в екскурсії відкритим  офісом компанії, у якому працює близько 500 співробітників, які надають повний спектр послуг міжнародним і українським компаніям,та спостерігати за їх роботою.

Дівчат вразили і формат екскурсії, і ставлення фахівців - їхнє щире бажання поділитись особистим досвідом, надати практичні поради, запалити інтерес до ІТ-галузі та HR, аудиту, права та фінансів.

Висловлюємо щиру вдячність Марині Саприкіній та Анастасії Шевчук з Центру “Розвиток КСВ” - за запрошення взяти участь у події, а спікерам  надихаючої програми для дівчат в компанії "EY" – за гостинність, професіоналізм та чудово з користю проведений начальний час.

Запрошуємо дівчат, яким цікаві STEM-професії, брати участь у проектах «Занурення у бізнес» та «Економісти без меж» відділення економіки Київської МАН.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН