Екскурсія до Національної історичної бібліотеки України 2019

prev next

4 жовтня 2019 року відбулась традиційна екскурсія учнів-членів та керівників секцій відділення історії Київської Малої академії наук учнівської молоді до Національної історичної бібліотеки України, яка є Всеукраїнським депозитарієм історичної літератури та методичним центром у галузі історико-краєзнавчої бібліотечної діяльності і наукової бібліографії з історії України.

Фонд Бібліотеки становить понад 800 000 одиниць зберігання. Історичну бібліотеку України засновано 1939 року на базі бібліотеки митрополита Флавіана, книжкових фондів Антирелігійного та Історичного музеїв для сприяння розвитку історичної науки та освіти. Розташована на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Під час екскурсії манівці ознайомилися з історією бібліотеки, фондами, каталогами та послугами, які надає бібліотечний заклад, завітали до відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи, відділу стародрукованих, рідкісних та цінних книг, читальних залів: історії зарубіжних країн, історії України, періодичних видань, нових надходжень та довідково-інформаційного обслуговування, оглянули постійно діючі книжкові та художні виставки, знайшли інформацію про необхідну їм літературу та дізналися про наявність конкретних книжок.

Юним дослідникам була презентована книжкова виставка з фонду бібліотеки «Поет із лемківським сонцем у кишені» до 110-річчя від дня народження українського поета, прозаїка, перекладача, літературознавця Богдана-Ігоря Антонича (1909).

Учні, які брали участь в екскурсії, одержали перевагу безкоштовно записатися до Національної історичної бібліотеки України та працювати у ній до кінця поточного року.

Ми впевнені, що здобуті учнями знання та навички стануть їм у пригоді під час написання науково-дослідницьких робіт історичного напряму, допоможуть у здійсненні пошуку, аналізу інформаційних джерел, оформленні бібліографії та посилань.

 

 

Фотогалерея

foto
УВАГА – НОВИЙ САЙТ КИЇВСЬКОЇ МАН!
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН