Екскурсія до Київської кондитерської фабрики «ROSHEN»

12 січня 2012 року, напередодні Старого Нового року, відбулася екскурсія учнів-членів відділення економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді до Київської кондитерської фабрики «ROSHEN».

Екскурсовод Саркіс Сейсян привітав гостей біля центральної прохідної фабрики, продемонстрував яскраву вітрину з широким асортиментом кондитерської продукції, вручив електронні ключі від підприємства та запросив школярів у «солодку країну».

Учні пройшли у спеціально обладнану кімнату для екскурсій, де їх чекала розповідь про історію, досягнення Міжнародної Кондитерської Корпорації «ROSHEN», конкурентні переваги популярних та улюблених солодощів. Пізніше їм було запропоновано переглянути фільм про підприємство, його продукцію та відгуки споживачів.

Для забезпечення суворих санітарних норм, які діють на фабриці, школярів перед відвіданням виробництва попросили вдягнутися у санітарний одяг – халати, одноразові бахіли та шапочки. Після цього майбутніх економістів запросили безпосередньо на виробничу дільницю та детально ознайомили із процесом виготовлення, фасування та пакування шоколадних цукерок «Київ Вечірній». Учні на власні очі побачили, як працює найновіше автоматизоване конвеєрне обладнання, поспостерігали за роботою досвідчених майстрів-кондитерів та переконались у ефективності системи контролю якості продукції.

Після цього на юних науковців чекав солодкий стіл, дегустація продукції фабрики, приємні подарунки та сувеніри (лінійки та наклейки). На згадку про екскурсію відділенню економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді подарували настінний годинник з логотипом корпорації «ROSHEN».

Висловлюємо подяку керівництву Київської кондитерської фабрики «ROSHEN», а також молодому, енергійному та ерудованому екскурсоводу Саркісу Сейсяну за пізнавальну освітню програму.

Ми впевнені, що частина учнів у майбутньому обере Міжнародну Кондитерську Корпорацію «ROSHEN» та ринок кондитерської промисловості України у якості об’єкта для власних науково-дослідницьких робіт, як це вже не раз відбувалося у попередні роки.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН