Дні Японії в Україні

prev next

7 та 8 вересня секція історичного краєзнавства відділення історії КМАНУМ на чолі з її  керівником Ганною Овсіївною Владимирською взяла активну участь у проведенні Днів Японії в Україні.
У Державному політехнічному музеї і на Площі знань НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» зранку і до самого вечора відбувалися заходи, присвячені найрізноманітнішим явищам традиційної та сучасної японської культури, з якими могли ознайомитися усі охочі. «Дні Японії» університет чекав цілих п'ять років. Вперше такий день було організовано ще 2014 року у Львові, потім він відбувся в Одесі, після цього – у Дніпрі й Вінниці.
І ось нарешті черга дійшла до Києва. КПІ імені Ігоря Сікорського був обраний для цих заходів невипадково. Адже саме тут розміщений, напевно, найголовніший в Україні центр розвитку культурного співробітництва і взаєморозуміння між народами України і Японії. Він так і називається – Українсько-Японський центр КПІ імені Ігоря Сікорського.
Цього року серед заходів, передбачених програмою Днів Японії, були представлені: фотовиставка «Україна і Японія: зустрічі»; виставка кімоно; бесіда про «Японський імпресіонізм», яку провела Ганна Овсіївна Владимирська; екскурсія історичними пам’ятками Києва для японців, проведена вихованцями КМАНУМ; майстер-клас з ошібани (створення картин із природних матеріалів – листя, квітів, пуху, луски й ін.); майстер-класи з мистецтва аранжування квітів ікебана і гри в го та багато іншого. У цих заходах, які відбулися в Науково-технічній бібліотеці університету, взяли активну участь МАНівці та їхні батьки. Молоді науковці  поринули в культурну атмосферу Країни Вранішнього Сонця та дізналися багато нового, що стане їм у пригоді під час майбутніх досліджень та відкриттів.

 

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН