Фотогалерея

Повернутись до галереї
18 вересня 2019 року в 16:00 в Колонній залі КМДА (вул. Хрещатик, 36) відбудеться справжній «Науковий променад» від лідера позашкільної освіти наукового спрямування столиці Київської Малої академії наук учнівської молоді.

У форматі інтерактивного спілкування учасники заходу зможуть ознайомитися із роботою 15 наукових відділень Київської МАН за напрямками: #математика, #фізика_та_астрономія, #хімія_та_біологія, #екологія_та_аграрні_науки, #економіка, #науки_про_Землю, #історія, #технічні_науки, #комп_ютерні_науки, #філософія_та_суспільствознавство, #українська_філологія_та_мистецтвознавство, #іноземна_філологія_та_зарубіжна_література, #суспільні_комунікації, #Київ_столиця, #безпека_та_оборона, а також #школа_юного_науковця, #бізнес_школа та #школа_лідерства_та_фасилітаційних_практик.

Ви матимете змогу поспілкуватися із зірковими випускниками та вихованцями Київської МАН – переможцями міжнародних, всеукраїнських та міських конкурсів, яким Київська МАН допомогла реалізувати свої мрії та визначитися із життєвим шляхом.

У програмі заходу передбачено: майстер-класи, наукові шоу, розважальна програма, конкурси та призи найактивнішим учасникам.

Ви зможете поспілкуватися з керівниками відділень та секцій, обрати напрямок за власним уподобанням та зареєструватися для виконання науково-дослідницької роботи і участі у цікавих наукових заходах, приєднавшись до когорти юних дослідників столиці! Київська МАН – це ваші двері до світу великої науки!

Запрошуємо учнів 8-11 класів, батьків, педагогічних та наукових керівників, адміністраторів навчальних закладів та заступників директорів з науково-методичної роботи, багаторічних та потенційних партнерів з числа бізнесу, громадських та державних організацій.

За довідками звертатись за тел.: 0677078762 (Єлизавета Валеріївна)

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН