Дошка об'яв

Гаряча лінія Київської МАН

Шановні учні, вихованці, слухачі Київської МАН, батьки, вчителі та викладачі.

У КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» організовано «гарячу» телефонну лінію.

З питань організації та проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт ви можете звернутися за телефоном + 380 (044) 337-37-54.

Лінію організовано за сприяння національного оператора мобільного зв’язку «Інтертелеком».

Увага!!! Конкурс!!!

Стартував конкурс для школярів #Нашашколанашасправа у рамках Українсько-німецького року мов 2017/18. Goethe-Institut в Україні пропонує учням розробити і втілити проект, який перетворить їхню школу на експериментальну лабораторію!

Ви хочете мати голос під час прийняття важливих рішень у вашій школі? Мрієте про зручний куточок, де можна відпочити під час шкільної перерви? Бажаєте перетворити шкільне подвір’яна сад чи розпочати сортувати сміття у класних кімнатах?

Тоді до справи – поділіться своїми ідеями та здобутками й отримайте цінні призи!

Три найкращих набори проектних ідей представлять у червні на Національному освітньому конгресі та опублікують на веб-сторінці Goethe-Institut в Україні.

Кінцевий термін подання заявки: 31 березня 2018 року.

Більше інформації про конкурс: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/unt/ver/spr.html

Контактна особа: Вікторія Коржик, асистент проекту «Українсько-німецький рік мов 2017/2018» (viktoria.korzhyk@goethe.de, +38 044 4969785/173)

До уваги учнів 8-х класів навчальних закладів м. Києва!

Захист науково-дослідницьких робіт учнів 8-х класів у відділенні наук про Землю Київської МАН відбудеться 20 лютого 2018 року о 16.00 у приміщенні Українського гідрометеорологічного центру ДСНС України (конференц-зала, 6-й поверх), за адресою вул. Золотоворітська, 6-Б (станція метро «Золоті ворота»).

Телефони для довідок: 096-309-83-45; 066-841-60-88; 095-435-47-44.

Увага! Зміни у захисті відділення математики!

Змінено час проведення захисту науково-дослідницьких робіт (11 кл.) – 04.02.2018 р. о 09:00 відбудеться захист у секціях математики, прикладної математики, математичного моделювання.

 

19.02.2018 року о 16.00 відбудеться захист науково-дослідницьких робіт учнями 8-х класів усіх секцій відділення математики (КПДЮ, каб. 236, вул. Івана Мазепи, 13).

Увага!!! Увага!!! Увага!!!

 

Для реєстрації перед написанням контрольних робіт із базових дисциплін та захистом робіт учасникам ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України необхідно мати документ з фотографією, що підтверджує особу (учнівський квиток, паспорт).

Контрольна робота з математики, що проводиться у форматі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), виконується тільки кульковою (чорнильною) ручкою, використання олівців для написання роботи заборонено.

Увага! Надаємо графік проведення контрольних робіт та захистів науково-дослідницьких робіт

Графік проведення контрольних робіт ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт у 2017– 2018 навчальному році: /upload/image/2018/2018_grafik_kontrol.docx

Графік захисту науково-дослідницьких робіт на II (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2017 – 2018 навчальному році:/upload/file/2018/grafik_2018.docx

Конкурс проектів для вчителів з можливістю поїздки до Німеччини

Серед напрямків діяльності Київської Малої академії наук учнівської молоді – запровадження нових форм роботи зі школярами та підвищення компетенцій і кваліфікації вчителів у цій сфері. Цю роботу МАН проводить у співпраці із провідними вітчизняними педагогами та міжнародними організаціями.

Отже, пропонуємо колегам-вчителям взяти участь у конкурсі міждисциплінарних шкільних проектів, ініційованому  Goethe-Institut в Україні. Переможці конкурсу зможуть поїхати в освітню подорож до Німеччини.

Як повідомляється на сайті організації, вчителям німецької мови пропонується запланувати міждисциплінарний проект для команди та реалізувати його зі своїми учнями у контексті програми «Нова українська школа» та нового закону «Про освіту».

Участь у конкурсі можуть взяти:

  • Усі державні загальноосвітні школи, де викладається німецька мова, або школи, де вона вводиться з 2018/2019 навчального року.
  • Команда має складатися мінімум з 2-х осіб, принаймні один із членів команди повинен викладати німецьку мову як першу чи другу іноземну. Усі члени команди мають бути офіційно працевлаштовані у школі.
  • Принаймні одна група учнів має бути частиною проекту. Група учнів може складатися зі школярів будь-якого року навчання (чи дисципліни) – головна передумова – щоб учні як клас або група вивчали німецьку мову.

Кінцевий термін подання заявки – 31 березня.

Команда, чий проект переможе в конкурсі, поїде в освітню подорож до Німеччини. Там вчителі зможуть ознайомитись з інноваційними закладами освіти та формами роботи у школах країни.

Детально про умови участі, вимоги до проектів та критерії оцінювання читайте на сайті Goethe-Institut в Україні.

УВАГА!!!Змінено місце написання контрольної роботи з німецької мови

У зв'язку з епідемологічною ситуацією, яка склалася в Спеціалізованій школі №112 ім. Т.Г. Шевченка, місце написання контрольної роботи з німецької мови переноситься до  Спеціалізованої школи №92 ім. І.Франка (вул. Тарасівська, 11)

Фотогалерея

foto
День Соборності України
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН