Дошка оголошень

ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ДЛЯ УЧНІВ 7-8-х КЛАСІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ М. КИЄВА «МАТЕМАТИЧНА МОЗАЇКА»!

Конкурс науково-пошукових робіт«МАТЕМАТИЧНА МОЗАЇКА» відбудеться у третій декаді квітня 2018 р. Більш конкретна інформація щодо проведення конкурсу буде розмішена на сайті Київської МАН.

Заявки на участь в конкурсі  та пошуково-дослідницькі роботи у друкованому форматі згідно з вимогами Положення про конкурсприймаються з 19 березня по 10 квітня включно 2018 рокуу приміщенніКиївського Палацу дітей та юнацтва (вул. Мазепи, 13) з 16-00 до 17-00: понеділок - к. 228; вівторок - к. 236.

 

Електронний варіант подається на адресу- kman‑matem@ukr.net.

Контактний телефон: (063) 851-13-95   

Запрошуємо на лідерський тренінг «КМАНівські дебати»!

Лабораторія лідерства та фасилітаційних практик КМАНУМ запрошує вихованців Київської МАН віком 14-17 років на лідерський тренінг «КМАНівські дебати», який відбудеться11 квітня 2018 року з 16.00 до 18:30.

Це просунутий модуль «Ораторської майстерності», який навчає  досягти успіху за рахунок лідерських якостей! Ми навчаємо  бути переконливим спікером і не боятися захищати свою точку зору.

Що будемо робити:

·                   навчатися відстоювати власну думку;

·                   вивчати та відпрацьовувати на практиці  параметри  переконливого виступу;

·                   дізнаємося, з чого складається ораторська майстерність в жанрі дебатів, та спробуємо це на практиці!

·                   обов`язково проведемо відеозйомку для відтворення реалістичності події, будемо голосувати, і оберемо найкращих!

Тренер: Пустовалова Інеса, психолог Київської МАН, сертифікований тренер з ораторської майстерності.

Захід відбудеться у МанЛаб за адресою: м. Київ, вул. Мельникова 63, 1-й поверх (орієнтир – будівля видавництва «Веселка», вхід ліворуч, 1 зупинка від ст. м. «Лукʾянівська»).

Реєстрація за телефоном: 097 67 57 474.

 

Чекаємо на переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та всіх зацікавлених МАНівців!

Хімія – опора і основа всіх без винятку наук!

До уваги талановитої молоді, майбутніх абітурієнтів!

КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» і хіміко-технологічний факультет Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського» запрошують вас на хімічне шоу «Відкрий для себе світ хімії» в рамках проекту «ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРІСНОЇ ВОДИ І ВОДООЧИЩЕННЯ ЯК СКЛАДОВІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ», яке відбудеться 27 березня 2018 року о 1415 за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 37, корп. № 4, Велика хімічна аудиторія.

План заходів:

1. Вітальне слово декана хіміко-технологічного факультету, доктора технічних наук, професора Ігоря Михайловича Астреліна.

2. Презентація «Хімічні технології в дії».

3. Вистава «Цікава хімія».

До уваги вчителів географії навчальних закладів міста Києва!

У рамках традиційного освітнього фестивалю управлінської майстерності «Kyiv EdFest» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділення наук про Землю КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» проводить захід «Наука на допомогу вчителю географії».

У програмі заходу:

 1. «Нова географія у розбудові України» – директор Інституту географії, академік НАН України, доктор географічних наук Руденко Леонід Григорович.

2. Презентація монографії «Умови життя населення великих міст України». «Мультимедійна презентація в сучасній географічній науці» –  Покляцький С.А., науковий співробітник Інституту географії НАН України, член журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у відділенні наук про Землю Київської МАН.

3. «Підручник з географії для 10 класу за новою програмою» – старший  науковий співробітник Інституту географії НАН України, кандидат географічних наук Савчук Іван Григорович, член журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у відділенні наук про Землю Київської МАН.

Запрошуємо вчителів географії 28 березня на 11.00 за адресою вул. Володимирська, 44, Інститут географії НАН України. 2-й поверх, актова зала.

Для участі в заході всіх охочих просимо зареєструватись на сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

        

За інформацією звертатись за телефонами: 096-309-83-45; 066-841-60-88 – завідувач відділення наук про Землю Курлова Зінаїда Олександрівна.

 

Оприлюднено підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського відділення МАН

Шановні друзі!

На сайті КМАНУМ оприлюднено підсумки II (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення Малої академії наук України (Київської Малої академії наук учнівської молоді) у 2017-2018 навчальному році.

З відповідним наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА від 12.03.2018 №196 ви можете ознайомитись за посиланням:

http://kyiv.man.gov.ua/docs/doc_1595031911.pdf

До уваги зареєстрованих учасників Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського!

Нагадуємо вам, що триває процес вирощування кристалів!

З детальною інформацією про те, як це зробити, ви можете ознайомитись за посиланням:

http://man.gov.ua/ua/activities/vseukrayinskyy_konkurs_krystaly_2018 у графі «Інструкції».

До 31 березня чекаємо від вас вирощені запаковані кристали у територіальному відділенні Київської Малої академії наук учнівської молоді за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 31-А, кім. 807, для подальшої їх відправки організаторам конкурсу у Львів.

Учасники, які не мають змоги передати кристали працівнику обласного територіального відділення МАН, можуть надіслати відеосюжет або посилання на нього тривалістю до 3 хв. про процес вирощування кристала та кінцевий результат зі своїми коментарями на електронну адресу: crystals.lviv@gmail.com.

Телефон для довідок:  +38 (098) 716-76-23, Людмила Володимирівна

ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ДЛЯ УЧНІВ 8-Х КЛАСІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ М. КИЄВА «МАТЕМАТИЧНА МОЗАЇКА» !!!

Заявки на участь в конкурсі та пошуково-дослідницькі роботи в друкованому форматі згідно з вимогами

/upload/file/2017/mozaika2017-2018.pdf

приймаються  з 19 березня 2018 року щопонеділка з 16-00 до 17-00 в приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва (вул. Мазепи, 13), к. 228.

Електронний варіант подається на адресу - (kman‑matem@ukr.net).

Контактний телефон: (063) 851-13-95

 

Увага!!! Конкурс!!!

Стартував конкурс для школярів #Нашашколанашасправа у рамках Українсько-німецького року мов 2017/18. Goethe-Institut в Україні пропонує учням розробити і втілити проект, який перетворить їхню школу на експериментальну лабораторію!

Ви хочете мати голос під час прийняття важливих рішень у вашій школі? Мрієте про зручний куточок, де можна відпочити під час шкільної перерви? Бажаєте перетворити шкільне подвір’яна сад чи розпочати сортувати сміття у класних кімнатах?

Тоді до справи – поділіться своїми ідеями та здобутками й отримайте цінні призи!

Три найкращих набори проектних ідей представлять у червні на Національному освітньому конгресі та опублікують на веб-сторінці Goethe-Institut в Україні.

Кінцевий термін подання заявки: 31 березня 2018 року.

Більше інформації про конкурс: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/unt/ver/spr.html

Контактна особа: Вікторія Коржик, асистент проекту «Українсько-німецький рік мов 2017/2018» (viktoria.korzhyk@goethe.de, +38 044 4969785/173)

Фотогалерея

foto
Шановні колеги і вихованці, щиро вітаємо вас з Великоднем!
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН