Дошка об'яв

ШАНОВНІ УЧНІ, ВЧИТЕЛІ, СТУДЕНТИ, НАУКОВЦІ, ПИСЬМЕННИКИ, БАТЬКИ, ВОЛОНТЕРИ, БІЙЦІ АТО!

Відділення української філології та мистецтвознавства КМАНУМ запрошує Вас на презентацію збірки «ЖИТИ ДАЛІ…», що відбудеться 22 листопада 2017 року з 15.30 до 18.00 в актовій залі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (бульвар Т. Шевченка, 14). У книзі представлено найкращі твори власної творчості, наукові, художні, публіцистичні дослідження, присвячені темі Майдану та війни на Сході України, учнів та випускників Київської Малої академії наук учнівської молоді.

Захід організовано відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.10.2017 № 743-р «Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017–2020 роки».

У програмі заходу:

- вітальне слово почесних гостей;

- поетичні та прозові читання учнів, випускників, учителів, письменників;

- урочисте вручення збірок.

Ми будемо раді Вам на нашому поетичному святі! 

Проектний захід TEENS ECO IT-SPACE у київському iHUB

Київська Мала академія наук учнівської молоді спільно з факультетом філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова за сприяння мережі iHUB в Україні та НЦ «Мала академія наук України» проведуть проектний захід TEENS ECO IT-SPACE. 
 
17 листопада 2017 року о 15.30 у великій залі київського iHUB (вул. Хрещатик, 10) учасники івенту розглянуть екологічний аспект розвитку інформаційних технологій. Адже, з одного боку, сучасна людина не мислима за межами інформаційних технологій, але водночас чи можемо ми убезпечитись від їх негативного впливу? Чи маємо достатню кількість інформації та довіри до інформації, щоб захистити себе та навколишнє середовище від негативного впливу ІТ?
 
Експерти у сфері ІТ, екології, викладачі та студенти разом з модератором заходу – кандидатом філософських наук Надією Адаменко і школярами – учасниками IV Всеукраїнської олімпіади з філософії – комплексно розглянуть аспекти можливої небезпеки від розвитку інформаційних технологій та знайдуть відповіді на нагальні питання. Чи може бути екологія підґрунтям до розвитку інформаційних технологій? Небезпека від ІТ – це надумана та необґрунтована проблема чи реальна загроза? Ажіотаж навколо небезпечних інформаційних технологій у світлі сучасності – це спосіб звернення уваги на реальні проблеми чи лише предмет маніпуляцій даним питанням?
 
На завершення заходу діти запропонують візію свого еко-ІТ майбутнього у формі футурологічного прогнозу.
Сьогоднішні діти є тим майбутнім, що настане завтра. Тому вже зараз варто звертати увагу дитини на проблеми, які виникають у зв’язку з неекологічним ставленням до навколишнього середовища, до іншої людини, до людей, які «живуть» в мережі. Лише так ми убезпечимо життя від майбутніх екокатастроф.
 
Київська Мала академія наук  висловлює подяку мережі iHUB за підтримку у проведенні заходу! 

До уваги учнів, батьків, вчителів!!!

Чергове заняття Школи юного науковця для наймолодших дослідників – учнів 1-4 класів – відбудеться 10 листопада 2017 року у Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57). Початок о 14.00.

Шановні колег

Відділ методичної роботи запрошує вас взяти участь у циклі лекцій та практичних занять у рамках курсів «Наукова грамотність». Перше заняття відбудеться 30 жовтня 2017 р. об 11.00 у приміщенні  Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України (вул. Андріївська, 15). Друге заняття відбудеться 2 листопада об 11.00 за тією ж адресою.

Просимо вас надіслати заявку на участь за такою формою:

 

 

Запрошуємо учнів відділення економіки взяти участь у науковій конференції«Світові транснаціональні корпорації», присвяченій 155-річчю від дня народження Генрі Форда!

23 листопада 2017 року о 15:30 (реєстрація учасників з 15:00) відбудеться  наукова конференція «Світові транснаціональні корпорації», присвячена 155-річчю від дня народження Генрі Форда, організаторами якої виступають відділення економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді та Економічний коледж ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Запрошуються учні 8-11 класів та їхні педагогічні керівники.

 Захід відбудеться в актовій залі (ауд. 307) Економічного коледжу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (вул. Василя Верховинця, 3).

Участь у науковій конференції передбачає виступ учня (або групи учнів з двох осіб) тривалістю до 5 хвилин з демонстрацією мультимедійної презентації про одну з відомих транснаціональних компаній: її заснування, розвиток та досягнення.

З метою уникнення дублювання виступів усім доповідачам необхідно зареєструватися до 20 листопада 2017 року включно. Для цього необхідно надіслати заповнену реєстраційну форму на електронну адресу: ekono-man@ukr.net

Реєстраційна форма участі у науковій конференції:/upload/image/2017/rest.form.pdf

 

 

УВАГА! В Київській МАН працює консультаційний пункт...

Територіальне відділення МАН України «Київська Мала академія наук» відкрила для Вас консультаційний пункт, який надаватиме слухачам необхідну консультацію та допомогу у виконанні науково-дослідницьких робіт.

Тематика консультацій:

  • вибір теми науково-дослідницької роботи;         
  • технологія виконання науково-дослідницької роботи;
  • оформлення звіту про виконання науково-дослідницької роботи;
  • захист учнівської науково-дослідницької роботи.                      

Графік роботи пункту:

Індивідуальні консультації: щоп’ятниці з  16.00 до  19.30

Колективні консультації: за домовленістю з методистами та керівниками шкільних наукових товариств

Адреса пункту:

вул. Івана Мазепи, 13

Київський Палац дітей та юнацтва, каб. 332.

Консультує: Дзезинський Олександр Іванович

Контактні телефони: 096 468 53 86; 542 88 26.

Фотогалерея

foto
Вручення стипендій Президента України
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН