Дошка об'яв

Святкуймо День театру разом з Київською МАН!

Театральна студія КМАНУМ запрошує старшокласників та педагогів на виставу-лекторій «Сцени Європи: Античність, Середньовіччя, Відродження», яка відбудеться 11 квітня 2017 року о 15:30.

Глядачі побачать фрагменти драматичних пам'яток різних епох: античної  комедії Арістофана «Хмари», середньовічної містерії, комедій доби Відродження «Дванадцята ніч» Шекспіра та «Собака на сіні» Лопе де Веги.

Кожній сцені передуватиме короткий «пролог» – кілька тез-пояснень про особливості театру конкретної епохи, тож ви матимете змогу стежити за часовими перевтіленнями європейського театру від Античності до  Відродження, не просто слухаючи лекцію, а спостерігаючи за  живими  ілюстраціями  історичного  екскурсу,  уявляючи  себе античними греками  чи  аудиторією шекспірівського «Глобуса».

Тривалість — 80 хвилин.

Місце проведення — актова зала Кловського ліцею, що за адресою: вул. Шовковична, 25. Вхід вільний.

Довідки за телефоном: 0501376503 – Андрій Павлович Сенчук, керівник театральної студії КМАНУМ.

 

ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ДЛЯ УЧНІВ 8-Х КЛАСІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ М. КИЄВА «МАТЕМАТИЧНА МОЗАЇКА» !!!

Термін подачі робіт на конкурс подовжено до 1 квітня 2017 року.

Заявки на участь в конкурсі  та пошуково-дослідницькі роботи в друкованому форматі згідно з вимогами /upload/ file 2017/mat.mozaik.docx

приймаються в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. Мазепи, 13), к. 316:

  • в неділю 19 та 26 березня з 10-00 до 12-00,
  • понеділок  20 та 27 березня з 16-00 до 18-00.

Електронний варіант роботи надсилається за адресою - (kman‑matem@ukr.net).

Контактний телефон: (063) 851-13-95

 

До уваги учасників середньої вікової категорії (1–6 класи) Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського!!!

Відділ організаційно-масової роботи Київської МАН запрошує батьків та викладачів учасників середньої вікової категорії (1–6 класи) Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського віком від 6 до 12 років включно, які зареєструвалися до участі у конкурсі, до 25 лютого 2017 року отримати у Київській МАН набір хімічних реактивів для вирощування кристалів у домашніх умовах під наглядом дорослих. Домовитись про час видачі реактивів можна за телефонами: 096 309 04 91 Кагляк Олена Володимирівна; 099 654 53 54 Коржева Наталія Михайлівна.

Згідно з умовами конкурсу, до 31 березня учасники середньої вікової категорії передають вирощені кристали, належно упаковані й підписані (прізвище та ім’я учасника, клас, навчальний заклад, населений пункт, область), вищеназваним працівникам Київської МАН, які потім надсилають кристали організаторам. Поштові витрати – за рахунок учасників конкурсу.

Учасники, які не мають змоги передати кристали працівникові Київської МАН, можуть надіслати відеосюжет тривалістю до 3 хв. про процес вирощування кристалу та кінцевий результат зі своїми коментарями на електронну адресу crystals@i.ua.

Журі конкурсу розглядає подані учасниками середньої вікової категорії кристали або відеосюжети і визначає переможців у таких номінаціях:

  • «Найякісніший кристал»;
  • «Найбільший кристал»;
  • «Найоригінальніший кристал»;
  • «Віртуальний кристал».

 

Увага!!! Розміщуємо графік проведення контрольних робіт та захистів науково-дослідницьких робіт ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту

Графік контрольних робіт : /upload/ file 2017/grafik_kontrol2017_1.pdf

 

Графік захистів науково-дослідницьких робіт: /upload/ file 2017/grafik_zahust2017 (1).pdf

 

 

Доводимо до Вашого відома, що контрольна робота з фізики для учнів секцій: технологічні процеси та перспективні технології; матеріалознавство, екологічно безпечні технології та ресурсозбереження, машинобудування та робототехніка, інформаційно-телекомунікаційні системи та технології, науково-технічна творчість та винахідництво, електроніка та приладобудування, авіа- та ракетобудування відділення технічних наук відбудеться 02.02.2017 р. о 14.00 у приміщенні НТУУ «КПІ імені І. Сікорського», велика фізична аудиторія, за адресою: пр-т Перемоги, 37.

Для учнів всіх інших секцій контрольні роботи відбудуться згідно графіка

Увага! Графік захистів науково-дослідницьких робіт відділення технічних наук

Увага!Розміщуємо графік проведення захистів науково-дослідницьких робіт  для учнів відділення технічних наук:/upload/ file 2017/graf_te5.pdf

 

Доводимо до Вашого відома, що захист науково-дослідницьких робіт у секціях електроніка та приладобудування, інформаційно-телекомунікаційні системи та технології відбудеться 14.02.2017 о 14.00 у приміщенні НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського"  (корп. 12, ауд. 123(факультет електроніки) за адресою: вул. Політехнічна 12/16

До уваги учнів відділення економіки!

Оголошення результатів контрольної роботи з базової дисципліни (математика)  відбудеться 10 лютого 2017 року  о 15-30 у приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва (ауд. 332).

 

Увага!!! Захист 8 класів!!

 

28 лютого о 16.00 відділення наук про Землю проводить конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів 8 класів (які не пишуть контрольної роботи).

Захист відбудеться, за адресою: вулиця  Золотоворітська 6-Б (метро Золоті ворота), Гідрометеоцентр, актова зала.

Фотогалерея

foto
VІІІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти –2017»
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН